Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Frakční laser: ceny

4.867 Kč
průměr
91
podle
lékařů

Všichni chceme dokonalou pleť. S věkem klesá produkce kolagenu, což vede k jemným liniím a vráskám. Dosáhnout dokonalé pleti nám mnohdy mohou pomoci masky a peelingy. Pokud však chceme dosáhnout viditelných a spolehlivých výsledků, přichází v úvahu klinická resurfacingová procedura, jelikož není nic účinnějšího než lasery. Jedná se o skvělé nástroje, které mohou pomoci zlepšit různé problémy s pokožkou, jako jsou zjizvení po akné, jemné vrásky, pigmentové skvrny a dokonce i tetování. Výzkumy po zákroku prokázaly zvýšenou produkci kolagenu. Vyzkoušet můžete frakční laser. Průměrná cena frakčního laseru je 4.000 Kč.

Frakční laser: ceny
Frakční laser Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Brno 1.000 Kč 4.500 Kč 8.000 Kč
Ceny ve městě České Budějovice 900 Kč 1.350 Kč 1.800 Kč
Ceny ve městě Ústí nad Labem 2.000 Kč 8.500 Kč 15.000 Kč
Ceny ve městě Karlovy Vary 4.500 Kč 8.250 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Praha 700 Kč 6.350 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Kladno 2.000 Kč 5.000 Kč 8.000 Kč
Ceny ve městě Písek 2.000 Kč 4.000 Kč 6.000 Kč
Ceny ve městě Plzeň 1.000 Kč 6.500 Kč 12.000 Kč
Ceny ve městě Příbram 1.000 Kč 1.745 Kč 2.490 Kč
Ceny ve městě Sokolov 2.000 Kč 3.000 Kč 4.000 Kč
Ceny ve městě Trutnov 1.700 Kč 4.350 Kč 7.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Cena za ošetření frakčním laserem

Průměrná cena tohoto zákroku se v České republice pohybuje kolem 4.000 Kč. Ošetření je většinou třeba 2x až 3x opakovat, což ovlivní konečnou cenu zákroku. Vždy záleží na individuálním stavu klienta. Cena frakčního resurfacingu se odvíjí především od rozsahu ošetřované oblasti. V ceně zákroku může být započítaná konzultace, některé kliniky konzultaci zpoplatňují. Cena konzultace se pohybuje kolem 500 Kč. Před zákrokem se většinou aplikuje lokální anestetický krém. V době hojení se aplikují hojivé krémy, které stojí kolem 200 Kč.

Co je zahrnuto v ceně frakčního laseru?

Do konečné ceny frakčního laseru některé kliniky zahrnují konzultaci. V ceně zákroku dále bývá zahrnuta lokální anestezie a samotné ošetření laserem. Po vstupní konzultaci by vám klinika měla vystavit cenovou nabídku zákroku.

Co může zvýšit cenu frakčního laseru?

Cenu zákroku může zvýšit kvalita frakčního laseru, který klinika využívá. Cenu může ovlivnit i dávka anestetického krému. Prestiž kliniky a kvalifikace lékaře, který laserový resurfacing provádí, mohou konečnou cenu zákroku také navýšit.

Ceny frakčního laseru v České republice

Cena frakčního laseru závisí na rozsahu problému a typu laseru, který je k ošetření využíván. V České republice se tento zákrok cenově pohybuje od 4 000 do 11 000 Kč. Existuje mnoho zákroků podobného charakteru, vhodnou metodu je proto vhodné konzultovat s lékařem.

Je ošetření frakčním laserem hrazeno pojišťovnou?

Laserové ošetření se považuje za nadstandardní a není tak hrazeno zdravotními pojišťovnami. Existují situace, kdy tento zákrok hradí pojišťovna a záleží i na pracovišti. Pojišťovny hradí pouze zákroky ze zdravotní indikace.

Je možné ošetření frakčním laserem na splátky?

Pokud si zákrok nemůžete dovolit, některé kliniky umožňují platbu zákroku v několika splátkách. Záleží také na výši platby. Pokud klinika tuto možnost platby neposkytuje, některé banky půjčují na zákroky estetického charakteru.

Nabídky pro zákrok Frakční laser

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Frakční laser. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
Laserový resurfacing se slevou 30%!
-30%
Platí do 19. 10. 2023
Praha
Laserový resurfacing se slevou 30%!
Platí do 19. 10. 2023
Praha
Účinná metoda pro odstranění či redukci pigmentace, vrásek, rozšířených pórů a jizviček po akné. Do 19. října laserový resurfacing se slevou 30%. Cílem laserového resurfacingu je odstranění odumřelé vrstvy pokožky. V průběhu kontaktu pleti s laserovými paprsky dochází ke stimulování činnosti různých enzymů a zároveň začíná buněčná proliferace (množení) pojivové tkáně fibroblastů, které se aktivně účastní syntézy mezibuněčného matrixu (hmoty). Přispívají tak k tvorbě kolagenu a elastinu, které jsou nutné pro hladkost a pevnost kůže.
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Získejte exkluzivní slevu 10% s Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Uzavřete smlouvu prostřednictvím Estheticon.cz a využijte slevy 10%. Tuto příležitost si nemůžete nechat ujít! Klikněte na Požádat o nabídku a odešlete informace o sobě, abyste mohli využít slevu 10%. Na co čekáte? Kontaktujte nás hned teď!
Číst dál
-10%
Stálá nabídka
Praha
Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague nabízí slevu 10% pro uživatele Estheticon.cz
Stálá nabídka
Praha
Nyní máte slevu 10% na jakýkoli zákrok u Aether Esthetic and Beauty Clinic Prague. Využijte tuto skvělou příležitost a pouhými několika kliknutími si vyžádejte nabídku. Šetřit ještě nikdy nebylo tak snadné!
Číst dál
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky