Informace o ceně: Frakční laser

8.000 Kč
průměr

Všichni chceme dokonalou pleť. S věkem klesá produkce kolagenu, což vede k jemným liniím a vráskám. Dosáhnout dokonalé pleti nám mnohdy mohou pomoci masky a peelingy. Pokud však chceme dosáhnout viditelných a spolehlivých výsledků, přichází v úvahu klinická resurfacingová procedura, jelikož není nic účinnějšího než lasery. Jedná se o skvělé nástroje, které mohou pomoci zlepšit různé problémy s pokožkou, jako jsou zjizvení po akné, jemné vrásky, pigmentové skvrny a dokonce i tetování. Výzkumy po zákroku prokázaly zvýšenou produkci kolagenu.

Frakční laserový resurfacing cena

Průměrná cena tohoto zákroku se v České republice pohybuje kolem 8 000 Kč. Ošetření je většinou třeba 2x až 3x opakovat, což ovlivní konečnou cenu zákroku. Vždy záleží na individuálním stavu klienta. Cena frakčního resurfacingu se odvíjí především od rozsahu ošetřované oblasti. V ceně zákroku může být započítaná konzultace, některé kliniky konzultaci zpoplatňují. Cena konzultace se pohybuje mezi 300-1 500 Kč. Před zákrokem se aplikuje lokální anestetický krém, který se cenově pohybuje od 300-1 000 Kč. V některých případech může být pro znecitlivění pokožky použita injekce. Pokud se jedná o menší ošetřovanou oblast, cena bude pochopitelně nižší. V době hojení se aplikují hojivé krémy, které stojí kolem 200 Kč.

Co je zahrnuto v ceně frakčního laserového resurfacingu?

Do konečné ceny frakčního laserového resurfacingu některé kliniky zahrnují konzultaci. V ceně zákroku dále bývá zahrnuta lokální anestezie a samotné ošetření laserem. Po vstupní konzultaci by Vám klinika měla vystavit cenovou nabídku zákroku.

Co může zvýšit cenu frakčního laserového resurfacingu?

Cenu zákroku může zvýšit kvalita frakčního laseru, který klinika využívá. Cenu může ovlivnit i dávka anestetického krému. Prestiž kliniky a kvalifikace chirurga, který laserový resurfacing provádí, mohou konečnou cenu zákroku také ovlivnit.

Ceny frakčního laserového resurfacingu v ČR

Cena frakčního laserového resurfacingu závisí na rozsahu problému a typu laseru, který je k ošetření využíván. V České republice se tento zákrok cenově pohybuje od 4 000 – 11 000 Kč. Existuje mnoho zákroků podobného charakteru, vhodnou metodu je proto vhodné konzultovat s lékařem.

Je frakční laserový resurfacing hrazen pojišťovnou?

Laserové ošetření se považuje za nadstandardní a není tak hrazeno zdravotními pojišťovnami. Existují situace, kdy tento zákrok hradí pojišťovna a záleží i na pracovišti. Pojišťovny hradí pouze zákroky ze zdravotní indikace.

Je možný frakční laserový resurfacing na splátky?

Pokud si zákrok nemůžete dovolit, některé kliniky umožňují platbu zákroku v několika splátkách. Záleží také na výši platby. Pokud klinika tuto možnost platby neposkytuje, některé banky půjčují na zákroky estetického charakteru.

Kontaktujte naše odborníky
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
faq

Jak se cca pohybuje cena za ošetření celého obličeje CO2 frakčním laserem pro omlazení pleti? A je efekt srovnatelný s jinými liftingovými metodami (např. ošetření kys. hyaluronovou)?

MUDr. Jana Eftimovská

MUDr. Jana Eftimovská

Nejlepší odpověď

Cena laserového CO2 frakčního resurfacingu celého obličeje je 8000-12000 Kč. Některý laser, np.erbiový může být levnější. Já osobně upřednostňuji CO2 frakční laser, protože oproti erbiovému má antikoagulační schopnost, čili pacient při zákroku nekrvácí a hojení je rychlejší. Metody pro zamezení stárnutí nebo pro omlazení nejsou srovnatelné. Nedá ... číst dál

4 odpovědi číst dál
Omlazení pleti Vladka · 8. 3. 2010

Dobrý den, ráda bych se zepatala na metodu omlazení pleti(nechci chir.zákrok a bolestivý). Je mi 46 let, sportuji, mám dobrou životosprávu a nekouřím. Mám spíše smíšenou pleť s menšími póry. Ráda bych podstoupila omlazení pleti, prosím o radu kam zajít a jaká je cena ošetření. Předem moc děkuji za odpověď. Se srdečným pozdravem. Vl.B.

Afrodité - estetické studio

Afrodité - estetické studio

Dobrý den, ráda bych Vám doporučila pro vypnutí pleti a vyhlazení pokožky radiofrekvenční metodu přístrojem SPA RF, kterým se dosahuje opravdu velmi dobrých výsledků, které jsou viditelné již po prvním ošetření ihned. Ošetření je bezbolestné, neinvazivní, bez vedlejších rizik, bez nutnosti rekonvalescence.Pleť zároveň můžeme i hloubkově vyčistit a ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Dobrý den. Zajímá mě korekce pupíku a kůže okolo flexrem. Jsem po dvou dětech a změny jsou vidět. Má smysl jít na zákrok flexrem už nyní a nebo až po dalším dítěti plánovaném tak za 2 roky? Má případně cenu zatím pouze redukovat strie okolo pupíku laserem? Děkuji za odpovědi. Adéla

Dobrý den, cenu to určitě má již nyní. Doporučil bych kombinaci laseru a mezonití, případně plextru a mezonití. Dobrý výsledek můžete mít také s dermapenem, plasmou. Vždy však bude potřeba více ošetření za sebo. S pozdravem MUDr. Radek Poláček, IP Beauty

1 odpověď číst dál

Dobrý den, před půl rokem jsem podstoupila již podruhé zákrok „broušení jizev po akné” a následný resurfacing obličeje. Jizvy jsou tam stále, ale ne tolik hluboké, ale hlavně mám na obličeji nyní tmavé fleky tam, kde byl zákrok prováděn. Je tento stav po tak dlouhé době normální, nebo bych měla navštívit jiného lékaře? Dekuji za odpověď.

Dobrý den, doporučuji se objednat na osobní konzultaci, kde na základě vyšetření navrhneme pro Vás nejvhodnější řešení. S pozdravem MUDr. Zuzana Macková Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O FRAKČNÍ LASER

Frakční ošetření pleti Ostrava
Dobry den. Uvazuji o podstoupeni osetreni pleti frakcni laserem. Muzu se zeptat, kde v Ostrave mohu tuto...
mireditka
Poslední komentář: 4. 10. 2018 ·
3
Přístroj Fotona
Dobrý den, jsem objednaná na tento přístroj - laser Fotona společnosti BTL. Je to ten správný přístroj na...
Monika92063
Poslední komentář: 4. 4. 2012 ·
0
Minimální efekt a dlouhé hojení
Dobry den, mam za sebou osetrenim vyse zminovanym laserem CO2 MiXto SX, a to na oblast dolnich vicek. Kuze...
Tea
Poslední komentář: 9. 4. 2013 ·
12

Nabídky

Zobrazit vše

Příběhy s informacemi o ceně

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Frakční laser. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!

Již od počáteční konzultace jsem byla velice mile překvapena profesionalitou a osobním přístupem pana doktora Vidury i se skvělým přístupem personálu. S postupem ošetření i jejími výsledky jsem nadmíru spokojená a mohu jen doporučit.

Cena 10.000 Kč

I had chemical peel and laser resurfacing in the end of December at doctor Alberto Leguina-Ruzzi and now in the middle of January I can see huge improvements. The whole procedure was pleasant and swift. The doctor was very friendly and professional. I can only recommend.__________________________________________________________ Na konci prosince jsem měl chemický peeling a laserový resurfacing u doktora Alberta Leguina-Ruzzi a nyní v polovině ledna vidím obrovské zlepšení. Celý postup byl příjemný a rychlý. Doktor byl velmi přátelský a profesionální. Mohu jen doporučit.

Cena 15.000 Kč

Pani doktorka byla “chladná” a ošetření co2 laserem udělala nepravidelně. Mám na obličeji neosetrena místa ( kousek čela chybí a laser také nebyl nanesen pod jedno oko a nad půlkou horního rtu)??‍♀️ Nedoporučuji

Cena 10.200 Kč

Jsem moc spokojena,zakrok byl bez bolestny a velmi ucinny, Laser vymazal spoustu malych vrasku a rychle se to hojilo uz za tri dny plet byla skoro normalni zbylo j'en par nepatrnych stroupku,

Cena 7.500 Kč

Je mi 25 let a téměř jsem se zbavila akné, ale zbyly mi po něm jizvy a hyperpigmentace v obličeji (především nad horním rtem a nad obočím). Šla jsem do ordinace s tím, že bych chtěla mikrojehličkování, 3 sessions aby to k něčemu bylo. Pan doktor mi místo toho doporučil frakční laser C02, který je cenově podobně a mělo by stačit pouze jedno sezení - při konzultaci mi ukázal, jak laser funguje už na mým čele a vysvětlil klady a zápory. Za dva dny jsem šla na zákrok, a teda bolí to :D, ale stojí to za to. Hned během dne po zákroku a další den mi jakoby "odtekl" pigment a potom se postupně začaly tvořit stroupky v místech po laseru (tečky na 3. fotce), poté jsem se 4. den začala loupat a 5. den už jsem mohla normálně mezi lidi. Doporučuju si 4 dny po zákroku nic nedomlouvat a být hlavně doma (makeup stroupky moc nezakreje, spíš to vypadá hůř). Pigmentu jsem se téměř zbavila úplně, a i jizvy po akné a neštovicích jsou znatelně mělčí a to jsem týden po zákroku :) - ještě by se to mělo trochu zlepšit. 1. fotka je před zákrokem, 2. fotka je 3. den po, a 3. fotka je 5. den - (bohužel nemám fotku pigmentu před). Jinak po zákroku mi vyběhlo vcelku akné na obličeji, malé pupínky, ale už i to se zatahuje. :) Dlouho jsem se rozhoupávala, jestli mi to opravdu pomůže a po dlouhé době se "nestydím" ven bez makeupu, takže určitě doporučuju a děkuju! :)

Cena 10.500 Kč