Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Operace horních víček (doc. Horyna)

Stojí to za to
Průměrná cena: 8.000 Kč

O lékaři

2 adresy v Praha (kraj), Ústecký kraj...
Hodnocení:
Operace horních víček
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Velmi dlouho jsem se odhodlávala k operaci horních víček. Poté, co mi tuto operaci doporučila lékařka jsem si uvědomila, že z estetického i zdravotního (únava a pálení očí)hlediska, se již nedá odkládat. Odkaz na pana doc. Horynu jsem našla na internetu a vzhledem k pouze kladným ohlasům na jeho práci, jsem se rozhodla objednat se u něho. Byla to naprosto "blesková" akce, přesně jak to má být v případě takových rozhodnutí. Jakmile se jednou rozhodnete, nemůžete se dočkat. Operace dle mého názoru proběhla rychle a téměř bezbolesteně - s alespoň minimální bolestí se samozřejmě musí počítat. Pan doc. nic neponechává náhodě a nechal mě si odpočinout dostatečně dlouho po operaci na místě i proto, aby měl pod kontrolou vývoj rány krátce po zákroku. V této chvíli jsem 2 měsíce po operaci, nicméně již po 3 týdnech nebylo vůbec nic vidět. Výsledek je fantastický a jsem velmi ráda, že jsem měla štěstí na lékaře, kterému na práci a jejím výsledku velmi záleží. Rozhodujete-li se pro operaci horních víček, doporučuji pana doc. Horynu jako výborného profesionála, s příjemným přístupem ke klientovi. Rozhodně není důvod se bát, protože výsledek stojí za to.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Oční operace krátkozrakosti

U mě proběhla operace očí na základě krátkozrakosti. Chtěla jsem se jednoduše zbavit brýlí a to se podařilo. Nejsem dnes vůbec na brýlích závislá, dokonce vidím velmi dobře i při začínající tmě. Občas kliniku ještě navštívím, aby mi překontrolovali...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.