9. 12. 2019 · Aktualizováno: 5. 10. 2023

37 let - zkušenost s augmentací prsou

37 let - zkušenost s augmentací prsou

Jsem velice spojojena. Velke diky panu doktorovi a celemu jeho tymu. Vsichni byli uzasni! Mohu jen doporucit. Dekuji.

Komentáře (4)

Zuzi, a pro jakou velikost implantátů ses rozhodla ? Rozmýšlela ses dlouho než ses k operaci odhodlala ?
Ahoj Zuzko, jak jsi spokojená? Vše se v pohodě zahojilo?
Ahoj jsem moc spokojena.
Vsechno bylo hned ✅
Super, moc děkuju, Taky nad panem doktorem přemýšlím. Ještě jedna otázka. Ty máš Mentor implantáty, je to tak? Podle informací co jsem našla je to nejlepší a nejkvalitnější značka na trhu. Doporučil Ti je pan doktor nebo jsi je měla vybrané už předtím? Moc díky a hezký víkend.

Vděčná lékařce i sobě

Děkuji paní doktorce Novotné za milou "asistenci" při aqafillingu mých prsou. Jsem sama sobě nesmírně vděčná, že jsem se k tomuto kroku odhodlala. Následky jsou úcta, respekt a zalíbení v sobě samé. Stávám před zrcadlem, natírám se vonnými oleji,...