Čekání a těšení na zvětšení prsou

Lucie V.

Konečně se mi splní sen a já budu mít poprvé v životě prsa. Neskutečně se na to těším, ale mám i samozřejmě obavy. S panem doktorem jsme se domluvili na implantátech značky Motiva velikost 340ml střední profil a pod sval. Ale asi nakonec změním názor a domluvíme se na vysokém profilu (tedy pokud to bude ještě možné :-) )

Zobrazit příspěvky30 Skrýt příspěvky30
Lucie

Lucíku, tak to se moc těším na Tvůj příběh! Kdy máš termín operace? Vložila bys fotku současných prsou? :-)

Zobrazit odpovědi 3
Lucie V.

Termín operace mám 16.10. :-). Zatím vkládám jen tyto fotky. Ale určitě pak přidám i pořádné před a po :-). Opravdu nemám žádná prsa, neměla jsem je i před dětmi ;-).

Reakce na Lucie V.
Lucie

Moc děkuju, že jsi se podělila :), jsi krásná ženská i bez větších prsou, ale je mi jasné, že se moc těšíš, až tam budou :-)!!! Kdyby jsi cokoliv potřebovala, jsme tu pro tebe a dej vědět..užívej zbytek léta :-)

Reakce na Lucie
Lucie V.

Dobrý den Luci, chtěla bych se zeptat, zda jde ještě nějak upravit fotografie v příběhu (případně vymazat a já vložím nové)? Děkuji za info :-)

gabi.gabi

Tento podzim se mi snad také splní sen o augmentaci prsou, a modlím se, aby to mohlo být právě za pomoci Motiva implantátů (Ergonomixů). :-) Váhání ohledně profilu naprosto chápu, pan doktor mi na první konzultaci řekl, že by si na mně dokázal představit jak střední, tak vysoký (nerozhodný člověk toto moc rád neslyší :D), takže mě čeká ještě druhá konzultace, kde si ujasníme co a jak, a snad se poštěstí i ty Motivy. Chci se zeptat, jaká u tebe byla časová prodleva mezi konzultací a termínem operace? :-)

Zobrazit odpovědi 4
Lucie V.

Ahoj Gabi :-).....přesně jak píšeš člověk je nerozhodný :-D. A jakou velikost Ti navrhl dr.? Já jsem byla na konzultaci na jaře a termín jsem chtěla na podzim (potřebovala jsem si došetřit peníze ;-) ). Asi by to jinak šlo i dřív :-). každopádně už pomalu odškrtávám každý den ;-).

Reakce na Lucie V.
gabi.gabi

Ahojky, tak co se dívám do té zprávy, tak tam mám rozsah ml od 290 (nízký profil) přes 330 (střední profil) až po 370 ml (vysoký profil). U mě je problém v tom, že skrz široký hrudník budu muset mít implantáty s širším průměrem (cca 12,5 cm), a ještě se tento návrh týká anatomických Mentorů. Ale chtěla bych právě Motiva Ergonomix, tak uvidíme, jestli se s tím v mém případě bude dát něco dělat (prý by ta možnost být měla), upřímně už jsem i rozhodnutá, že než nemít právě Ergonomixy, tak radši nic. :(

Reakce na gabi.gabi
Migi-M3

Ahoj vkládám se do diskuze :) jsem úplně ten samý případ naprosto stejný hrudník i rozměry, bohužel mně mudr. nevybral velikost od Motiva Ergonomix, ale anatomy Mentor 330ml, také jsem byla z toho lehce vykolejená jelikož jsem měla jasno co chci. Termín mám až 10. 12. 2018 chtěla jsem spojit odpočinek s vánocemi.

Reakce na Migi-M3
Lucie

Migi lékaři byste měla věřit, že zvolil správný implantát a prsa udělá krásná :-), neměla byste mít pochyby...máte to tak? Ono je to mimo výběru implantátu i o volbě lékaře, kombinace obojího tvoří ten správný výsledek...

Držím palce..

Viwwiens

Ahoj já se také těším, operace mě čeká v pondělí. Mentor 270ml pod žlázu. Snad vše dobře dopadne a výsledek bude vysněný.

Zobrazit odpovědi 11
Lucie

iviens, založíš, prosím, svůj příběh o průběhu operace a jejím výsledku? Bylo by super číst, jak se postupně vyvíjí situace..pocity, bolestivost atd... https://www.estheticon.cz/pridat-pribeh Držím palce a těším se na zprávu :-) 

Reakce na Lucie
Viwwiens

Něco jsem tam založila, tak snad to pomůže. Fotky zatím moc vkládat nechci, počkám až prsa obleču do nějaké krásné krajkové podprsenky.

Lucie V.

Jůůů tak asi už máš po ♥

Reakce na Lucie V.
Viwwiens

Já už mám po, žiju. Pocity? Raději dva porody než jedny prsa. Ale ten pohled do zrcadla stojí za to.

Reakce na Viwwiens
Marča46

Super, gratulace! 😀

Reakce na Viwwiens
Lucie

napiš o tom svůj vlastní příběh - můžeš postupně doplňovat. Za pár dní už si tu bolest nebudeš ani pamatovat. Bylo by super to číst postupně, co cítíš a tak: https://www.estheticon.cz/pridat-pribeh

Reakce na Lucie
Viwwiens

Ahoj Lucie, přiběh jste publikovali, ale všimla jsem si že jsem špatně uvedla nemocnici. Ráda bych to změnila. Nějak mi tam naskočilo cizí město. Na email vám nešlo odpovědět.

Reakce na Viwwiens
Lucie

A kdo Vás operoval jaký lékař - klinika v Třinci?

Reakce na Lucie
Viwwiens

Ano klinika v Třinecké nemocnici.

Reakce na Viwwiens
Lucie V.

Jééé tak to už se těším až dáš fotečky ♥. Mám za sebou už tolik bolesti, že toho se ani moc nebojím ;-). Pro krásu se musí trpět ;-) ♥

Reakce na Lucie V.
Viwwiens

To jsem si myslela taky :-D, ale dá se to zvládnou a výsledek stojí za to.

Marča46

Ahojky Lucí, to je super! Těším se na tvůj další komentář a přeji ať je vše v pořádku a jsi maximálně spokojená.

Zobrazit odpovědi 8
Lucie V.

Moc děkuji ♥

Reakce na Lucie V.
Marča46

Já pojedu 1.10. na konzultaci. Jsem zvědavá. Vlastně vím úplně přesně do čeho bych šla. Minulý rok jsem si musela implantáty nechat vyndat. Jeden se mi kvůli těžké práci posunul. Měla jsem je 22 let. Myslela jsem, že to bez nich dám, ale už je to víc jak rok a nějak se s tím nemůžu srovnat.😥

Reakce na Marča46
Luci88

Dobry den, mohu se zeptat, jakou znacku implantatu jste mela. Take bych byla rada, kdyby vydrzela tak dlouho.

Reakce na Luci88
Marča46

Dobrý večer, měla jsem Mc Ghana. Vše bylo v pořádku, nepoškozené. 😀

Reakce na Marča46
Marča46

Mc Ghan - skočilo mi tam na konec a, to tam nepatří.

Reakce na Marča46
Luci88

A ted uz vite co byste chtela za znacku? Nebo ty same?

Reakce na Luci88
Marča46

Půjdu na konzultaci k jinému lékaři, tak asi navrhne jiné. Já sama vůbec nevím, které bych vybrala. Rozhodně si nechám poradit.

Reakce na Marča46
Lucie V.

Ahojky :-)....tak jak jsi dopadla na konzultaci?

Kde začít :-). Asi hned na začátek bych…

Lucie V.

Kde začít :-). Asi hned na začátek bych chtěla do nebes vychválit práci pana dr. Petra Hýži a celého personálu na klinice Leticie v Brně a také Motiva (hlavně slečny/paní na IG se kterou jsem v kontaktu). Všichni jsou to úžasní lidé ♥.
Na operaci jsem byla před týdnem a to 16.10. (den po narozeninách mého manžela :-D). Na kliniku jsem dojela v 10h. ráno a na recepci jsme sepsali veškeré potřebné papíry, já jsem odevzdala předoperační vyšetření a slečna na recepci mě odvedla do šatny. Tam jsem se převlékla do košilky kterou v Leticii dostanete, tak jako ostatně snad všechno :-). Pak už následovalo jen čekání než půjdu na řadu, které jsem si krátila povídáním s druhou pacientkou co byla se mnou na pokoji. Na řadu jsem přišla něco kolem 17h. čekání to bylo dlouhé, ale stálo za to. Ještě než jsem šla na sál tak nás navštívil anesteziolog, který byl tak suprově naladěný, že to hned člověku zvedlo náladu :-D. Těsně před si mě ještě pan doktor pokreslil (viz.foto). A pak šup na sál :-). Tam už si pamatuji jen jak jsem lehla a tma........... :-D
Po probuzení si toho taky málo pamatuji. K sobě jsem přišla tak někdy kolem 20:30 kdy už jsem byla schopná napsat a vyfotit manželovi jak to vypadá a proběhlo :-). Pan doktor mi vložil Motiva ergonomix 320ml demi profil. Tím že jsem drobné postavy 168cm a 50kg pod prsy 69cm, by se mi tam ani víc nevešlo. Víc než prsa mě teda bolely záda a to co slýchám tak většinu. Na noc jsem dostala něco od bolesti a prášek na spaní. Ráno jsem byla propuštěna kolem 8:30, kdy jsem je také poprvé viděla (a to abych pravdu napsala se mi moc nelíbily).
Doma jsem se cítila skvěle jen první den :-D. To jsem všem říkala jaká je to paráda, že jsou horší bolesti (mám Crohnovu chorobu a za sebou resekci střev, píštěle u konečníku a 2x císařský řez), ale to ještě za mnou nebyla první noc :-D. To jsem nevěděla jak si lehnout....sednout....pod sebou asi 5 polštářů a to vše v obýváku na sedačce :-D.
Teď je to týden od operace a to nejhorší mám za sebou a začínám si užívat nové krásné prsa. Prsa se mění každým dnem a jsou stále krásnější ♥.
Kdo přemýšlí jít či nejít, tak neváhejte a jděte do Leticie za mistrem svého oboru panem doktorem Hýžou. Dělá krásná a hlavně přirozená prsa ♥.
Fotky vkládám před....den po....a 1týden :-)

Já se konečně cítím jako žena a to po 32letech ♥


Mooooc děkuji všem zmíněným ♥♥♥

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
gabi.gabi

Jééé, na váš výsledek jsem čekala. :-) K panu doktorovi bych měla jít v únoru, ještě zcela nejsem rozhodnutá, protože stále něco ve mně hlodá, jestli je to opravdu třeba a jestli nezvládnu žít i s tím, co ne/mám teď. Ale uvidíme, jak to dopadne. Co se týče vašeho popisu, myslím, že těsně po operaci se prsa nelíbí snad žádné ženě, protože tělo se jim přizpůsobuje, taky se docela obávám toho, že těsně po budu plakat nad výsledkem. Ale co tu tak sleduji ty transformace, tak to je opravdu asi jen otázka času a toho, co nám naše tělo dovolí. :-) Přeji pohodovou rekonvalescenci a budu se těšit na update! ;-)

Přidává pár fotek před a po 🙂

Lucie V.

Přidává pár fotek před a po 🙂

Zobrazit příspěvky4 Skrýt příspěvky4
Kelisova

Jste krasna zenska a rozumna (taktez pan doktor), protoze mate prirozene vypadajici prsa, ktera jsou primerena vasi postave. Fascinuji me nektere holky, ktere si na drobne telo nechaji umistit dve obri boule, zacinajici pod klicni kosti. Tak at jste uz jen spokojena a bez komplikaci.

Zobrazit odpověď
Lucie V.

Moc děkuji za krásný komentář ♥. A ano pan doktor Hýža je opravdový profík (je o něm i známo, že preferuje raději přirozené prsa). Ještě jednou moc děkuji a přeji krásný den ♥

Papulka

Dd, mám úplně stejné proporce, pod prsy 70 cm, 167cm vyska, motiva ergonomix 320-360ml, demi. Přes prsa 77cm. Rozhodne se pred operaci. Také k panu Hyžovi. Mohu se zeptat, kudy šel řez? Chtěla bych změnit a dávat dvorcem. Na vás bych snesla i větší, ale je to možná úhlem fotoek. 😀

Zobrazit odpověď
Lucie V.

Dobrý den, tak to je paráda, že jste se rozhodla pro pana doktora Hýžu ♥. Určitě budete maximálně spokojená :-). Jestli chcete mít opravdu přirozená prsa ke své postavě, tak to nechte plně na něm ;-). Zda ale chcete mít trochu větší, tak si trvejte alespoň na těch 360ml (tedy pokud Vám tam vlezou.....také jsem byla domluvena na konzultaci na větších, ale po důkladném nakreslení a naměření před operací pan dr naznal, že by tam ani víc nevlezlo ;-) ). Řez je veden podprsní rýhou a jsem maximálně spokojená.....jizva je opravdu malá a už teď vypadá krásně :-). Je pravda že na fotkách působí ještě menší než ve skutečnosti ;-). Přeji krásný den a budu se těšit na Vaši recenzi ♥

Dnes je to 4 týdny od operace a já se…

Lucie V.

Dnes je to 4 týdny od operace a já se cítím skvěle. Prsa si užívá i když stále dodržuji pooperační režim a stále 24h. denně nosím pooperační podprsenku.

2 měsíce po :-)

Lucie V.

2 měsíce po :-)

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Doktor ve Vašem okolí