2. 10. 2018 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Recenze MUDr. Lhotský

Recenze MUDr. Lhotský

Spokojena nad míru. Skvělý přístup pana doktora, při konzultaci, před zákrokem a i po následná péče po zákroku.

Dobrý den, děkuji za Vaší recenzi a sdílení zkušenosti s panem doktorem Lhotským. Chtěla bych se Vás zeptat na bližší info k té modelaci - měla jste i s implantátem? Jaký problém s prsy jste, prosím, řešila?
Dobrý den, byla jsem pouze na modelaci, bez implantátů. Jsem 10 den po operaci a vše zatím naprosto v pořádku.Prsa jsou oteklá/plná. nyní se budou několik týdnů tvarovat do přirozeného tvaru bez výplně.
jasně a jak se cítíte? Vložíte i fotky?
Citím se velmi dobře. Prsa vypadají každým dnem lépe.Foto přikládám.Andrea
Ahoj Andreo, gratulujuuuu, krásný výsledek..já jsem byla u Lhotského taky na modeláži a zvětšení...to řikam furt!:) on je hrozně šikovenj, supr, užívejte...a budou krásnější a krásnější!...já se na ty moje stále nemůžu vynadívat...máte to krásný!...
Děkuji. Ano šikovný je velmi. Prsa jsou krásná. Také se stále kochám... :-)
Vypadají super. Ať se dobre hojíte. Jaká byla cena celkem?
Dobrý den. Celková cena 42000. Komplet vše/operace/pobyt/podprsenka. A děkuji za pochvalu ;-) jsem velmi spokojená.
Dobry den! Prsa vypadaji krasne ,akorat mě vydesila fotografie focena spodni casti prsa jizva. Mě ceka taky zmenseni prsou. Snad to preziju ve zdravi .
Dobrý den, určitě to ve zdraví přežijete a prsa budou krásná. Je to ještě velmi brzy po zákroku. Vypadá to děsivě, jsou tam i modřiny, ale nebojte. Jizvičky svědí a stále se vše hojí. Vůbec to teď nebolí. A i po zákroku jsem byla překvapena, že to nijak také strašně nebolí. Po operaci jsem si řekla ihned na bolest, ale asi jen ze strachu, kdy přijde velká bolest. Jinak jsem potom na bolest už nic nepotřebovala, v nemocnici ani doma. Přeji ať vše dobře dopadne a jste spokojena. A.
Dnes jsem přesně 6 týdnů po modelaci, bez implantátů. Cítím se báječně. Poslední kontrola za mnou. Jizvy promazávám/masíruji a krásně se hojí. Super práce myslím, jsem naprosto spokojena a mám je ráda :-))
Krásné