Operace zmenšení prsou v Ostravě

Anabelka kulicka

Hledám možnost, zda některá plastika provádí operaci zmenšeni prsou přímo v Ostravě. Děkuji

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Lucie

Anabelko, určitě ano, posílám odkaz na kliniky v Ostravě, které zmenšení prsou provádí: https://www.estheticon.cz/chirurgove/zmenseni-prsou/ceska-republika/ostrava

Veve2

Ano, Cleopatra clinic.

Byla jsem na zmenšení prsou včetně…

Anabelka kulicka

Byla jsem na zmenšení prsou včetně modelace v Medicent u pana doktora Kempného v Ostravě a jsem velice spokojena. Pan doktor mi vše vysvětlil, byl ochotný, usměvavý, pozitivně naladěn, takže jsem hned při konzultaci byla rozhodnuta. I teď po operaci, když jsem se na pana doktora obrátila ješte s nějakym dotazem, tak mi vždy rychle odpověděl. Navíc prostředí kliniky je velice útulné, cítila jsem se jako doma. Musím říct, že pan doktor přesně trefil velikost, kterou jsem chtěla a to jsem velikost nevěděla, jen jsem mu ukázala pár fotek, jakou mám představu. Také sestřičky byly úžasné, takže ráda doporučuji.

Recenze lékaře

Související recenze a zkušenosti

Lucie 14.10.2018
Spokojený/á

Moc děkuji panu doktorovi Kempnemu za nové krasne prsa. Spokojenost na plné čáře. Skvělý přístup, komunikace s panem doktorem i následná pece.

1 Like  
Atevi 2.7.2018
Spokojený/á

Pán doktor Kempný je velmi empatický a milý člověk se zlatýma rukama. Vše probíhalo v pohodě, v moc hezkém prostředí kliniky v Ostravě. Velmi vstřícný přístup celého personálu. Vřele doporučuji všem.

1 Like   2 Komentářů  
Doktor ve Vašem okolí