MUDr. Andrea Mačejová

MUDr. Andrea Mačejová

Žádné recenze
Ohodnotit
V Parku 2308/8, Praha, Praha (kraj)
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.
MUDr. Andrea Mačejová
MUDr. Andrea Mačejová
Žádné recenze
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Informace

MUDr. Andrea Mačejová je lékařka v oboru chirurgie, která v současnosti působí na klinice ABClinic Art & Beauty. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, později začala působit na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a pracuje zde dodnes. Jejím dalším působištěm je klinika Iscare, v níž se specializuje na laparoskopické operace.

Je členkou významných lékařských společností, jako například České lékařské komory, České chirurgické společnosti nebo DHI Global Medical Group. Pravidelně se účastní školení a odborných kurzů, ze kterých získává certifikace, mimo jiné absolvovala Trichologické školení v Institutu zdravých vlasů Lukáše Rossbacha nebo Kurz laparoskopických technik v Hradci Králové. MUDr. Andrea Mačejová poskytuje svým pacientům konzultace nejen v češtině, ale též v anglickém jazyce. Cílem této lékařky je především dosažení mladistvého a přitažlivého vzhledu u svých pacientů díky zdravým a krásným vlasům.

Doktorka se zaměřuje především na dermatochirurgii, mesoterapii, plasmaterapii a transplantaci metodou DHI.

DHI metoda neboli přímá transplantace vlasů v současné době představuje nejmodernější a zároveň nejefektivnější techniku na světě. Má dvě fáze: v té první dochází k vyjmutí vlasových štěpů z oblasti v zadní části hlavy, v té druhé fázi jsou pak štěpy postupně implantovány do části s nedostatkem vlasů. Základem úspěchu je implantace vlasového folikulu ve správném úhlu a dostatečně hluboko. Proto je důležitá především šikovnost vámi vybraného specialisty, díky níž je zaručen maximálně přirozený výsledek. DHI metoda je bezpečná a bezbolestná a garantuje až 90% životaschopnost transplantovaných vlasů.

ABClinic Art & Beauty je první klinika v České republice, která staví na komplexním multioborovém přístupu k pacientům. Díky širokému spektru nabízených služeb pak pacienti odcházejí spokojeni, jelikož jim zdejší specialisté denně dopomáhají k zdravému, přirozenému a mladistvému vzhledu. Klinika poskytuje služby v oborech plastické chirurgie, estetické a korektivní dermatologie, transplantace vlasů, výživového poradenství, fyzioterapie, odstranění chrápání či křečových žil, zpevnění těla ale i léčby celulitidy. Do lékařského týmu ABClinic patří profesionálové s mnohaletými zkušenostmi ve svých oborech, pro které je důležité naslouchat nejen přáním, ale i obavám svých klientů. Svou práci zde považují za skutečné poslání.

Hlavní zákroky

Kliniky

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.