MUDr. Andrea Mačejová

MUDr. Andrea Mačejová

Žádné recenze
Ohodnotit
V parku 2308/8, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 48 hodin
MUDr. Andrea Mačejová
MUDr. Andrea Mačejová
Žádné recenze

Informace

  • 158 návštěv profilu

MUDr. Andrea Mačejová je lékařka v oboru chirurgie, která v současnosti působí na klinice ABClinic Art & Beauty. Vystudovala 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, později začala působit na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice Královské Vinohrady a pracuje zde dodnes. Jejím dalším působištěm je klinika Iscare, v níž se specializuje na laparoskopické operace.

Je členkou významných lékařských společností, jako například České lékařské komory, České chirurgické společnosti nebo DHI Global Medical Group. Pravidelně se účastní školení a odborných kurzů, ze kterých získává certifikace, mimo jiné absolvovala Trichologické školení v Institutu zdravých vlasů Lukáše Rossbacha nebo Kurz laparoskopických technik v Hradci Králové. MUDr. Andrea Mačejová poskytuje svým pacientům konzultace nejen v češtině, ale též v anglickém jazyce. Cílem této lékařky je především dosažení mladistvého a přitažlivého vzhledu u svých pacientů díky zdravým a krásným vlasům.

Doktorka se zaměřuje především na dermatochirurgii, mesoterapii, plasmaterapii a transplantaci metodou DHI.

DHI metoda neboli přímá transplantace vlasů v současné době představuje nejmodernější a zároveň nejefektivnější techniku na světě. Má dvě fáze: v té první dochází k vyjmutí vlasových štěpů z oblasti v zadní části hlavy, v té druhé fázi jsou pak štěpy postupně implantovány do části s nedostatkem vlasů. Základem úspěchu je implantace vlasového folikulu ve správném úhlu a dostatečně hluboko. Proto je důležitá především šikovnost vámi vybraného specialisty, díky níž je zaručen maximálně přirozený výsledek. DHI metoda je bezpečná a bezbolestná a garantuje až 90% životaschopnost transplantovaných vlasů.

ABClinic Art & Beauty je první klinika v České republice, která staví na komplexním multioborovém přístupu k pacientům. Díky širokému spektru nabízených služeb pak pacienti odcházejí spokojeni, jelikož jim zdejší specialisté denně dopomáhají k zdravému, přirozenému a mladistvému vzhledu. Klinika poskytuje služby v oborech plastické chirurgie, estetické a korektivní dermatologie, transplantace vlasů, výživového poradenství, fyzioterapie, odstranění chrápání či křečových žil, zpevnění těla ale i léčby celulitidy. Do lékařského týmu ABClinic patří profesionálové s mnohaletými zkušenostmi ve svých oborech, pro které je důležité naslouchat nejen přáním, ale i obavám svých klientů. Svou práci zde považují za skutečné poslání.

Kliniky

ABClinic Art & Beauty

ABClinic Art & Beauty

Požádejte: MUDr. Andrea Mačejová o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!