11. 3. 2020 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Zvětšení prsou 355 ml - recenze fotky

3 adresy v Jihočeský kraj
Zvětšení prsou 355 ml - recenze fotky

Se zvětšením prsou implantáty Motiva ergonomix 355 ml, full profil, jsem moc spokojená. Jsem 3 měsíce po operaci, prsa jsou měkká, přirozená a po opadnutí otoků se zmenšily a usadily a mám pocit, že ke mě už patří. Co se týká operace, tak žádná nesnesitelná bolest se nekonala, prášky proti bolesti zafungovaly dobře a ani mě netrápily bolesti zad. Péče na klinice RRC clinic Hluboká byla na jedničku s hvězdičkou, veškerý personál se choval mile a profesionálně, za což jim patří obrovský dík. Cítila jsem se tam jako doma :) Také chci poděkovat panu primáři, který odvedl skvělou práci, vždy mi zodpověděl mé dotazy, naslouchal mému přání a v neposlední řadě má velmi dobré oko na výběr velikosti. Byly chvíle, kdy jsem si říkala, jestli to nebude moc, ale po usazení (a to ještě čekám, že se trochu tvarovat budou) jsem maximálně spokojená, taková byla moje představa a pan primář mi ji splnil. Děkuji i Katce z Motivy, je připravená pomoct a poradit a je to člověk na svém místě.

Komentář (1)

Ahoj Daisy, obrovská změna!! Vypadají báječně!! Vyzkoušela jsi si ještě před zákrokem jak na Tobě budou vypadat?