Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

30 let, perfektní dekolt a perfektní výběr implantátů

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Petra806828
Vytvořeno: 21 kvě 2019 · Aktualizace: 13 srp 2019

Dobrý den.. po dlouhém zvažování jsem se rozhodla podstoupit zvětšení prsou u pana doktora Payera a nemohla jsem udělat lépe. V dnešní době je mnoho klinik, kde se dá operace podstoupit. Na doporučení kamarádky jsem měla jasno! Požadovala jsem milý přístup, kde bude znát , že doktorům a sestřičkám na pacientech záleží a snaží se jim vyjít ve všem vstříc. Měla jsem obrovské obavy , že to nezvládnu už jen z důvodu , kdy mne z poslední operace ( ramene) museli stáhnout ze sálu , pač jsem zkolabovala. Pan doktor Payer o všem věděl a uklidnil mě, že vše bude bez problémů a opravdu se tak stalo! Druhý den po operaci jsem odcházela naprosto v pohodě už v 8:00 hodin ráno po vizitě a ze sálu jsem přijela den předem večer kolem 18:00... neměla jsem žádné bolesti a dnes po třech týdnech užívám krásnych prsou! Ještě jednou děkuji panu doktorovi a celému personálu za perfektní přístup. PS: pan doktor se mnou měl neskutečnou trpělivost při výběru velikosti implantátu.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

iviiis

· Brno

· 13 srp 2019

Ahoj, prsa máš moc krásná. Také zvažuji Motiva ergonomix. Opravdu se chovají jako přirozená prsa? Třeba když běžíš, poskakuješ nebo tak? Není v předklonu nebo v leže vidět přechod na hrudníku? Moc by mi to pomoglo v rozhodování, děkuji :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost
Aktualizujte svoji zkušenost
Líbil se vám tento příběh?
Popište své zkušenosti s estetickou chirurgií
Začít hned

O lékaři

Hodnocení:

30 let, perfektní dekolt a perfektní výběr implantátů

Petra806828
Zobrazit vše

Více zkušeností

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.