24. 5. 2019 · Aktualizováno: 6. 10. 2023

Recenze MUDr. Hirňák - zvětšení prsou

2 adresy v Jihomoravský kraj, Praha (kraj)...
Recenze MUDr. Hirňák - zvětšení prsou

Pan doktor Hirňák je prostě třída! Maximální spokojenost. Naprosto rozumný a profesionální přístup ke všemu. Nikdy bych již nešla k nikomu jinému.

Děkuju za Vaše hodnocení, podle čeho jste si pana doktora vybrala? Vložila byste fotku? Jakou velikost implantátů jste volila?
Líbily se mi názory pana doktora, četla jsem rozhovory s ním a byla mi sympatická prezentace pana doktora a samozřejmě byla pro mne uklidňující dlouholetá praxe. Fotku vložím po zahojení ráda :)
Budu se na fotku moc těšit!
Ahoj Kačko, tak už jsi zahojená? Jak si prsa sedla?
Ahoj Lucí, prsa si sedla úžasně :). Jsem hrozně moc spokojená a už se cítím naprosto normálně po 4 měsích :). Pan doktor je prostě bůh. Přikládám aktuální fotku. Mám 400cc, kulaté, vloženo pod sval.
super, díky za fotku, moc krásný výsledek! :-)

Čerstvě po zvětšení prsou
V květnu 2017 jsem podstoupili v nemocnici v Českých Budějovicích augmentaci (zvětšení prsou) u prim. Mudr. Vladimíra Maříka. Z výsledku jsem maximálně spokojená, včetně celkového průběhu od osobní konzultace po poslední kontrolu.