Výborný chirurg - decentní a přirozený nos

DCZ

Výborný chirurg - ze všech jeho kladů bych vyzdvihla především lidský přístup, vstřícnost a obrovskou empatii. Při konzultaci se mi trpělivě věnoval tak dlouho, jak jsem potřebovala, vše mi vysvětlil a zodpověděl mé otázky. Od té chvíle jsem se operace přestala obávat a měla jsem k jeho práci i výsledku operace naprostou důvěru. Před i po samotné operaci se pan doktor všem pacientkám pečlivě věnuje a je možné ho v případě potřeby přímo kontaktovat i přes telefon nebo e-mail.
A výsledek? Decentní, estetický a pořád přirozený. Zkrátka zlaté ručičky - nemohla jsem si vybrat lépe!

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

Ahoj DCZ, děkuju za Tvojí zkušenost, můžu se zeptat jaký problém s nosem jsi měl (la)? A jak dlouho trvalo rozhodování? Prý se lidé, kteří chtějí operovat nos rozhodují nejdéle ze všem, čím to je?

Zobrazit odpovědi 2
DCZ

Ahoj, můj problém byl tzv. gibus - výrazný hebol na nose. O operaci jsem uvažovala bezmála 10 let a letos došla k závěru, že když do toho nepůjdu, budu o tom uvažovat stále... A jak jsem četla v komentářích jiných - jediná chyba byla, že jsem do toho nešla už dříve :-) Proč se rozhodují nejdéle? Nevím, jak to mají ostatní, u mě menší podíl sehrálo to, abych měla peníze, čas i možnosti zároveň to uskutečnit, a větší to, že jsem měla strach z reakcí okolí a rodiny a toho, že se to prostě nepovede a budu karikaturou sama sebe. Přeci jen liposukci, prsa, abdominoplastiku - to vše "schováš" do oblečení a při nepříliš drastických změnách si toho nevšimnou ani nejbližší. Zato nos? Ten jde vidět neustále, lidé tě s ním mají tak nějak zafixovaný a pokud je změna větší, těžko po operaci jen tak zapluješ do davu bez povšimnutí... Naštěstí - když se operace povede, můžeš to se vztyčenou hlavou přejít a nikdo soudný ti neřekne, že to není změna k lepšímu...

Reakce na DCZ
Lucie

No řekla bych z toho co čtu, že přesně z těchto důvodů - je to dominanta obličeje a neschováš to, to je asi hlavní strašák zda do toho vůbec jít a když to vyjde, člověk lituje, že nešel dříve :-) Nevložila bys fotku před a po? Anonymně jenom nosíku?

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Adéla 14.3.2011
Spokojený/á

Jmenuji se Adéla, je mi 23 let a rozhodla jsem se pro operaci nosu - rinoplastiku.Můj problém začal, když mi bylo 11 let a měla jsem malou nehodu na koupališti - nos jsem si tehdy zlomila. Od té doby byl křivý, z profilu... Více 

3 Likes  
Doktor ve Vašem okolí