Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 / 2
  • Smazat obrázek

Klepnutím na obrázek jej zobrazíte v plném rozsahu

0 komentářů

Aptos niťový lifting - Odstranění podbradku

Pacient: jana6174676

Praha

Provedl/a: MUDr. Monika Kavková v: Praha
MUDr. Monika Kavková

Zákrok: stojí to za to

Informuje: jana6174676. 91% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

Hodnocení od: jana6174676 o: MUDr. Monika Kavková

5.0

Aptos niťový lifting - Odstranění podbradku

28. 5. 2019 · Aktualizováno: 10. 10. 2023

Paní doktroka příjemná a zkušená. Vše bez větších problémů. Jediná nepříjemná je anestezie, ale bez ní to nejde, takže se s ní musíme smířit. Jinak zákrok samotný je bezbolestný. S výsledkem jsem spokojená. Vřele doporučuji aplikovat Aptos niťový lifting.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Navrácené sebevědomí díky augmentaci prsou
Moc děkuji paní doktorce Šormové za skvěle odvedenou práci a navrácené sebevědomí. Profesionální přístup a 100% péče. Zákrok bez komplikací, kontroly proběhly rychle i přes plnou čekárnu. Jsem 3 měsíce po zákroku a výsledek je super!

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.