Veškerý obsah v této sekci vytvářejí uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Kompletní operace nosu - měkké i tvrdé části

Už jsem po zákroku Stojí to za to
daisy83
Daisy83
Brno · Vytvořeno: 14. 11. 2019 · Aktualizace: 20. 1. 2020

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Kompletní operace nosu - měkké i tvrdé části

Příběh

Podstoupila jsem kompletní operaci nosu, tj. měkkou i tvrdou část. Rozhodla jsem se pro Medicom Brno, operaci provedl, dle mého přání, pan doktor Pachman. Pan doktor Pachman je velmi šikovný, nos se velmi povedl a upřímně jsem ani nečekala, že výsledek bude až tak krásný a harmonický. Pan doktor má opravdu perfektní estetický cit a vkus, je vynikající plastický chirurg, navíc je velmi milý, sympatický, charismatický a vtipný. Jsem šťastná, že jsem se svěřila právě do jeho rukou! Pan doktor by se právem mohl přejmenovat z Mudr. Pachman na Mudr. Superman? V Medicom Brno jsou všichni velmi milí, od usměvavých slečen na recepci až po úžasné sestřičky na oddělení, které se o Vás postarají jak o vlastní. A navíc, prostředí je moderní a útulné. Děkuji velmi

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

daisy83
daisy83

· Brno

· 20. 1. 2020

Poznámka: ony otazníky na závěru recenze, u posledních vět, nemají co dělat, patří tam smajlíky anebo teda tečky, pokud Estheticon nepřečte správně nějaké symboly.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh

Informace zveřejňované na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit osobní konzultace mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty ani služby.