Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Odstranění chrápání: ceny

11.475 Kč
průměr
31
podle
lékařů

Odstranění chrápání laserem je velmi rozšířený a účinný zákrok vedoucí k zamezení tohoto nepříjemného jevu. Během operace je laserovým paprskem upraven tvar čípku a měkkého patra v dutině ústní tak, aby došlo k výraznému snížení intenzity či úplnému vymizení chrápání. Zákrok se provádí v lokální anestezii bez následné hospitalizace, ošetření laserem je velmi šetrné ke tkáni a pacientovi je spíše nepříjemné než bolestivé. Průměrná cena odstranění chrápání je 8.000 Kč.

Odstranění chrápání: ceny
Odstranění chrápání Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Ceny ve městě Praha 15.450 Kč 20.375 Kč 25.300 Kč
Ceny ve městě Plzeň 8.000 Kč 9.000 Kč 10.000 Kč
Ceny ve městě Olomouc 6.000 Kč 11.500 Kč 17.000 Kč
Ceny ve městě Pardubice 7.000 Kč 7.500 Kč 8.000 Kč
Ceny ve městě Příbram 8.000 Kč 9.000 Kč 10.000 Kč

Cena tohoto ošetření je orientační. Jedná se o průměr cen, které kliniky zveřejnily na webu Estheticon.cz Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na popularitě a zkušenostech kliniky, charakteristice pacienta, složitosti zákroku, značkách, se kterými kliniky pracují, atd.

Co je zahrnuto v ceně odstranění chrápání?

Cena se liší v závislosti na mnoha faktorech – odvíjí se zejména od kliniky, ve které se operace podstupuje. V konečné ceně zákroku je obecně zahrnuto následující:

 • Úvodní konzultace s lékařem: samotnému odstranění chrápání předchází počáteční odborná konzultace. Během této konzultace odborník určí příčinu chrápání, vyhodnotí zdravotní stav pacienta, rozsah zákroku a zodpoví všechny potřebné dotazy.
 • Anestezie: odstranění chrápání se provádí v lokální anestezii.
 • Samotný zákrok: operace trvá přibližně 15 až 20 minut. Zákrok se provádí ambulantně a pacient je po ní propuštěn do domácího ošetření.

Co může zvýšit cenu odstranění chrápání?

Konečnou cenu dále ovlivňuje:

 • Lékař provádějící zákrok, jeho odborné zkušenosti a reputace.
 • Klinika, na které odstranění chrápání probíhá.
 • Pacient, jeho zdravotní stav a individuální potřeby.
 • Složitost a rozsah zákroku.

Ceny podobných zákroků v České republice

Kromě odstranění chrápání laserem, jehož průměrná cena se pohybuje okolo 8.000 Kč, existují i jiné korekční zákroky v oblasti obličeje.
Pro srovnání níže naleznete orientační ceny obdobných zákroků k odstranění estetických i funkčních nedostatků obličeje:

 • Laserové odstranění rozšířených žilek: cca 1 300 Kč
 • Odstranění kruhů pod očima: cca 7 000 Kč
 • Plastická operace uší (otoplastika): cca 13 000 Kč
 • Plastická operace horních/dolních víček (blefaroplastika): 14 000 – 29 000 Kč

Hradí odstranění chrápání pojišťovna?

Nikoliv, odstranění chrápání u pacienta s běžným chrápáním – tedy pacienta, který netrpí syndromem spánkové apnoe, se obecně považuje za estetické ošetření. Jeho provedení tudíž zdravotní pojišťovny neproplácí a pacient si zákrok plně hradí sám. V případě nejasností je vhodné kontaktovat přímo zdravotní pojišťovnu.

Existuje možnost financování odstranění chrápání laserem?

Určité kliniky nabízí svým klientům možnost financování jednotlivých zákroků. Také existují kliniky, které svým klientům nabízejí slevy na určité zákroky. Pro více informací je výhodné kontaktovat konkrétní kliniku, která financování zákroků a slevy nabízí.

Obecná doporučení

Volba vhodné kliniky, která odborně odstraní chrápání pomocí laseru, by se měla odvíjet nejen od ceny, ale také v závislosti na konkrétním chirurgovi, jeho zkušenostech i výsledcích a na základě recenzí jednotlivých pacientů, kteří zákrok na odstranění chrápání již prodělali.

Nabídky pro zákrok Odstranění chrápání

Na portálu estheticon.cz najdete nejlepší lékaře/kliniky nabízející zákrok: Odstranění chrápání. Představujeme vám vybrané nabídky, abyste měli z čeho vybírat. Najděte si tu nejlepší!
-5%
Stálá nabídka
Praha
Exkluzivní sleva 5% na Váš estetický zákrok.
Stálá nabídka
Praha
Začněte šetřit hned teď. Stačí, abyste se prostřednictvím Estheticon.cz obrátili na Laser Centrum FLORA, s.r.o., a získáte slevu 5%. Použijte tlačítko „Požádat o nabídku“ a užívejte si naše slevy!
Číst dál
Zobrazit nabídky