Informace o ceně odstranění chrápání laserem

9 019 Kč
průměr
27
odborníků
Odstranění chrápání laserem Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Orlová 8 000 Kč 8 000 Kč 8 000 Kč
Cena v Plzeň 8 000 Kč 8 800 Kč 9 000 Kč
Cena v Praha 9 000 Kč 9 000 Kč 9 000 Kč
Cena v Pardubice 10 000 Kč 10 000 Kč 10 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 8000 - 6 763 Kč
1 Zkušenost
Průměrná cena 6 764 Kč - 11 273 Kč
2 Zkušenosti
Nejvyšší cena 11 274 Kč - 10 000 Kč
1 Zkušenost

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše
Chrápání a spánková apnoe terka496668 · 7 lis 2019

Dobrý den, přítel má problémy s chrápáním jen co zavře oči tak už zařezává,že je slyšet i přes dveře..podstoupil už po druhé spánkovou laboratoř na homolce,kde mu zjistili spánkovou apnoe. Za 5 měsíců má jít znova do spánkové laboratoře,chtěli jsme to už řešit co nejrychleji,protože nám to silně narušuje vztah, ani ze špuntama v uších se nedá vedle něho spát.Hodně nás to omezuje.Prosím poraďte jak to urychlit případně jestli by se rovnou neměl objednat na operaci,ať se to neprodlužuje.Prosím pomozte :)

Dobrý den, pak nejspíše na ORL kliniku Motol, tam se tím určitě zabývají. S pozdravem Dr. Vidura

5 odpovědÍ číst dál
Implantát do jazyka k odstranění chrápání registrovany_u382217 · 22 čen 2016

Dobrý den, zajímalo by mě komu může pomoct implantát do jazyka k odstranění chrápání. Nenašel jsem k tomu skoro žádné informace. Je to alternativa k operaci pro každého?Nemá implantát vliv na mluvení? Neumím si představit, jak se chová jazyk s implantátem uvnitř. Děkuji!

Určitě ne! Chrápání je složitá věc, kde hraje roli spousta faktorů a je potřeba vybrat přesně pro Vás léčbu, kterou byste potřeboval. Implantáty do zajyka jsou jeden z nejriskantnějších postupů s řadou problémů. To už je lepší zmenšení zadní části jazyka ale i to je velmi komplikované ošetření. Pokud byste chtěl, můžeme vás vyšetřit.

1 odpověď číst dál

Provádí se laserová operace chrápaní LAUP v celkové nebo v lokální anestezii?

Laserovou operaci chrápání, LAUP - laser assisted uvulopalatoplasty, můžeme provádět jak v celkové, tak v lokální anestézii. Podmínkou pro zákrok v lokální anestézii je dobrá spolupráce pacienta, resp. nízký sklon k dávivému reflexu. Pak je tento zákrok možné provést ambulantně, což přináší kromě finanční výhody i řadu dalších nesporných výhod. Odp ... číst dál

3 odpovědi číst dál

Nabídky týkající se Odstranění chrápání laserem

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Odstranění chrápání laserem. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Odstranění chrápání laserem. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Už nechrápu

rosta_s519947

Od přijetí až po rozloučení po kontrole tři tydny po zakroku všechno super. Přistup personalu i prostředí nejlepší zevsech co jsem zažil když jsem hledal kdo mi s mím problemem pomuze Jsem spokojen a moc děkuji Rost Seitl

Cena 10 500 Kč

Děkuji Mudr Vidurovi a celému kolektivu za perfektně odvedenou práci. Chrápání se na 95% odstranilo. Jsem nadšený.Můžu všem jen doporučit. Celý kolektiv jsou naprostí profíci. Děkuji Zdeněk Z.

Cena 10 000 Kč

Doufala jsem, že mé chrápání bude mírnější alespoň, ale bohužel. Zákror byl úplně zbytečný a musela bych zakoupit prý alespoň 5x tuto proceduru laserem, přičemž cena 4.000,- Kč byla přes voucher a dokonce mají prý levnější ceny než na slevových portálech. Je mi líto, že jsem vyhodila peníze :-(

Cena 4 000 Kč

S výsledkem ošetření jsem nejen já, ale hlavně mé okolí, naprosto spokojený. V noci máme klid a dokonce se mi i lépe dýchá. Ošetření jsem podstoupil celkem 3x. Paní doktorka Řeháčková má skvělý přístup a je velmi pečlivá. Vděčím ji za záchranu vztahu. Každé ošetření trvalo asi půl hodiny a cítil jsem jen lehké šimrání. Všem doporučuji nejen ošetření, ale hlavně paní doktorku. Jestli někdo váhá, tak není nad čím přemýšlet.

Cena 9 000 Kč

Poučení je sestaveno tak, že nelze použít žádný argument v případě neúspěchu. Informace, že zákrok je nepříjemný, je velmi mírná - je bolestivý ! Více jak měsíc není možné bezbolestně cokoliv polknout ( včetně slin ). . . . a chrápání = beze změn! Drahé a nepříjemné zklamání . . .

Cena 11 000 Kč