MEDICDENT

MEDICDENT

Žádné recenze
Ohodnotit
Kurta Konráda 2445/7, Praha, Praha (kraj)
MEDICDENT
MEDICDENT
Žádné recenze

Informace

Co je cílem zubní ordinace MEDICDENT, která se nachází v Praze? Především je to 100% spokojenost zákazníků, kteří odcházejí se zdravým a zářivým úsměvem na tváři.

Pro ordinaci je také charakteristický citlivý přístup, společně se špičkovým vybavením a komplexní péčí. Máte obavy z bolesti, která bývá spojená s ošetřením? Při návštěvě MEDICDENT můžete zůstat ledově klidní – centrum totiž dbá na to, aby byla ošetření bezbolestná.

MEDICDENT má smlouvu se všemi tuzemskými zdravotními pojišťovnami. Své služby poskytuje jak dospělým, tak dětem.

Zubní ordinace MEDICDENT se nachází v Praze, je dobře dostupná veřejnou dopravou. Parkování poblíž budovy nebývá problém. Díky bezbariérovému přístupu se k nám snadno dostanou i lidé se zdravotním postižením. V případě potřeby vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Následujeme současné trendy, proto u nás najdete špičkové vybavení, které průběžně modernizujeme.

Tým této ordinace se skládá ze 2 zubních lékařek, zdravotní sestry a recepční.

MDDr. Darina Shanshashvili je absolventkou Karlovy univerzity, v současnosti se specializuje kromě všeobecné stomatologie na kosmetickou stomatologii, dentální chirurgii, protetickou stomatologii a anti-aging zákroky. Nutno zmínit, že má i zahraniční zkušenosti s péčí o chrup – konkrétně z Ruska a Itálie.

MUDr. Khatuna Shanshashvili je absolventkou lékařské fakulty I.P. Pavlova v Petrohradu. V České republice pracuje od roku 2007. Kromě všeobecné stomatologie se zaměřuje i na kosmetickou a protetickou stomatologii, ale také dentální chururgii. Pravidelně také navštěvuje tato zkušená lékařka odborné kurzy a semináře, aby svým pacientům poskytla tu nejlepší péči.

Kromě široké škály zubních zákroků nabízí ordinace (ve spolupráci se zkušenou lékařkou Nato Öten, která má kromě mnohaletých zkušeností i vlastní estetickou kliniku) i řadu estetických ošetření. Jako příklad můžeme uvést například bezchirurgický 3D lifting, aplikaci botulotoxinu a kyseliny hyaluronové či plazmaterapii.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Estetická medicína

Kosmetická ošetření

Obrázky (31)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Zodpovězené dotazy (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.