Augmentace prsů z 75A na 75C - Cleopatra clinic

Misha

9.9.2019 jsem podstoupila augmentaci prsů implantáty Mentor 375 ml na Cleopatra Clinic u MUDr. Zakouta. S prací pana doktora a jeho týmu lékařů a sestřiček jsem velmi spokojená a mohu jen doporučit. Vzdy velmi milý a citlivý přístup. ... Z velikosti 75A jsem chtěla mít "plné trojky", výsledek předčil mé očekávání (viz. foto). Když jsem svoje nové prsa viděla poprvé při převazu, nemohla jsem radostí ani mluvit. :-) Konečně splněný sen. :-) Krásné, plné, souměrné prsa. ... Týden po operaci jsem užívala ATB a 3 dny Tramal, poté jsou již bolesti dalších pár dní snesitelné a nebylo nutné brát žádné další tlumící léky. Po týdnu mi bylo výrazně lépe. Od syna jsem sice chytila virový zánět horních cest dýchacích, ale i to se dalo zvládnout s paralenem a vitamínem C. Po 14 dnech jsem nastoupila zpět do práce, mohla jsem už řídit auto a běžné domácí práce (prý jen mytí oken mám ještě odložit :-) ). A po 20 dnech jsem si v mírném tempu vyšla na Lysou Horu. :-) Takže pokud bych se měla rozhodnout po této zkušenosti, operaci bych v klidu podstoupila znovu. :-)

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Kristýna

Dobry den, jaky mate typ profilu?

Zobrazit odpověď
Misha

Dobrý den, mám kulatý implantát, vysoký profil, pod sval.

Zdravím slečny a dámy :-) Na základě…

Misha

Zdravím slečny a dámy :-) Na základě dotazu jedné slečny vkládám další informace. :-)
Téměř 11 týdnů po operaci již nevnímám žádné omezení. 14 dní již chodím cvičit na skupinové lekce Fullbody, tento týden jsem zvládla i Tabatu a TRX. Jen si ještě dávám pozor na prudké pohyby. Lehký běh na místě nevadí. Jediný cvik u kterého jsem zatím cítila tah pod prsy jsou kliky, takže je vynechávám. S výsledkem operace jsem maximálně spokojená. Průběh hojení je také bez problémů. Ještě masíruji jizvy a nesmím je opalovat aby neztmavly. :-) Velikost spodního prádla mi paní prodavačka v obchodě naměřila 75D-E dle tvaru podprsenky. :-)

Foto po 11. týdnech

Misha

Foto po 11. týdnech

5.6.2020

Misha

...

Zobrazit příspěvky2 Skrýt příspěvky2
Alice

Misho, to je super výsledek, díky za sdílení...v tom prádle to vypadá božsky !!! Co cvičení, už cvičíš všechno nebo se ještě trochu hlídáš ?

Zobrazit odpověď
Misha

Děkuji :-) ... ještě kliky neudělám až k zemi. Jinak je rozsah pohybu bez omezení.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

S výsledkem zákroku jsem velmi spokojená. Pan doktor je profík, svou práci dělá pečlivě, zodpovědně a vkusně. Rovněž musím pochválit celý personál, který se o mě staral a stará při kontrolách doposud. Budu na vás ráda vz... Více 

8 Likes   5 Komentářů