Odstranění pigmentových skvrn - Recenze pacientů

Recenze pacientů, kteří zákrok Odstranění pigmentových skvrn podstoupili, jsou k nezaplacení. Píší své zkušenosti s výběrem lékaře, se zákrokem Odstranění pigmentových skvrn, vkládají před a po fotky Odstranění pigmentových skvrn a u 22 recenzí uvádí cenu Odstranění pigmentových skvrn . Estheticon pro vás nabízí 44 recenzí. Pod recenzemi Odstranění pigmentových skvrn můžete společně diskutovat a přečíst si reakce lékařů. Pokud zákrok Odstranění pigmentových skvrn sami podstoupíte, pomozte ostatním v jejich rozhodování a napište svou recenzi.

Spokojený/á     

Jsem velice spokojená s výsledkem operace víček a zároveň i s přístupem celého personálu, a proto se na Vaší kliniku ráda vracím. Momentálně mi paní primářka ošetřuje laserem FOTONA - pigmentové skvrny - taky spokojenost... Více 

Fotona laser na pigment

Spokojený/á     

Děkuji za velice milé a příjemné chování paní doktorky i sestry a za podrobné informování o postupu a potřeby následného ošetřování.

55 let, odstranění pigmentové skvrny na obličeji

mry SKIN CARE Liberec Liberec 26.10.2018
Spokojený/á     

velmi spokojena, žádná jizvička

Spokojený/á     

18.1.2016 jsem si nechala laserem odstranit pigmentové skvrny /pihy/ na rukou,- měla jsem jich opravdu hodně, po 6 týdnech velmi zesvětely a zmizely. Ještě mi byla odstrana pigm.skvrna , která už vystupovala - zase jiným... Více 

Lidský přístup

Spokojený/á     

Paní doktorka Vojtíšková je ne jen zkušený a šikovný lékař, ale dovede pomoci i jinak a to lidským přístupem k člověku.

Odstranění pigmentových skvrn Praha

Spokojený/á     

Vše mi bylo řádně vysvětleno, zákrok hodnotím jako velmi úspěšný. Nemám jedinou negativní poznámku. Příjemné prostředí a kolektiv lékařů co vždy poradí a pomůžou.

Silný pigment v obličeji, dívka 15 let

Spokojený/á     

dcera se silným pigmentem na obličeji kolem úst. Již po druhém ošetření zůstalo asi 20%, stále je v hojení. Už teď spokojenost. Ochotný personál i paní doktorka.

Velmi spokojena s odstraněním pigmentových skvrn

Registrovaný uživatel MUDr. Kateřina Fajkošová Praha 12.2.2019
Spokojený/á     

Velmi spokojena. Pani doktorka skvela, stejne tak i sestricky.

Odstranění pigmentací MUDr. Zloský - odborník na svém místě

Spokojený/á     

Pan doktor Zloský je odborník na svém místě. Navíc vždy řešil mé problémy s laskavým pochopením a snahou o co nejlepší výsledek.

Špatně provedené odstranění pigmentových skvrn

H.B. Jméno nezveřejněno - proč? Jihlava 28.1.2019
Nespokojený/á     

Byla jsem velmi nespokojená se zákrokem a následným přístupem paní doktorky, kdy po jejím zákroku byl můj problém ještě větší a její zájem nulový.

Doktor ve Vašem okolí   
Zákroky, na které se chystají ostatní