Byla jsem moc spokojená, na zákrok jsme se dokonce těšila, jelikož od pana doktora není vůbec cítit lokální anestezie a ani samotný zákrok. Už jednou jsme zde podstoupila úpravu horních víček, spokojenost. Jen malá nespokojenost s čekací dobou v čekárně. Přišla na mě řada až o hodinu později, oproti objednání.

Pan doktor byl velmi milý a příjemný, s každým krokem výkonu jsem byla seznámena a vše probíhalo v pořádku. Minimální čekací doba a i přímo v klinice jsem šla na řadu hned. Určitě se budu ráda vracet.

Maximální spokojenost. Po 4 dnech zhojeno. Po týdnu ani nevidět, kde to bylo. Šikovné ruce, obrovská praxe, zkušenosti. Lidský přístup k člověku. Děkuji paní doktorce a všem, kteří při operaci asistovali.

Lékařka byla příjemná, poradila a vysvětlila položené otázky. Přišla jsem na čas a dala si v příjemném prostředí kávu než jsem šla na vlak. Služby budu doporučovat i známým. Děkuji Jaroslava K.

Péče paní doktorky na jedničku. Má první zkušenost byla pár let zpátky díky neúspěšné léčbě kožních potíží jinde a paní doktorka mi moc pomohla. Nyní, když věk pokročil, se na ní s důvěrou obracím znovu. Je pečlivá a usměvavá a to dnes není úplně všude běžné. Paní doktorko děkuji, že pigmentové skvrny a vrásky mám díky Vám pod kontrolou :) Š.

K paní doktorce Takácsové chodím na ošetření velice ráda. Naposledy jsem v Amaryllis centru byla na odstranění pigmentových skvrn pomocí chemického peelingu a už po první ošetření byly znát změny. Ještě by mě mělo čekat jedno, maximálně dvě ošetření a budou kompletně pryč.

V Amaryllis centru jsem si byla nechat odstranit pigmentové skvrny. Prostředí na mě působilo velice dobře včetně personálu. Jedná se o moc hezké, moderní a čisté prostředí. Samotný zákrok nebyl nijak bolestivý, ale co je hlavní, že jsem se zbavila pigmentových skvrn, které se mi začaly dělat v oblasti tváří a na čele. S paní doktorkou byla velmi příjemná komunikace, vše potřebné mi vysvětlila a doporučila mi i samotné ošetření, které mi pomohlo s mým problémem.

18.1.2016 jsem si nechala laserem odstranit pigmentové skvrny /pihy/ na rukou,- měla jsem jich opravdu hodně, po 6 týdnech velmi zesvětely a zmizely. Ještě mi byla odstrana pigm.skvrna , která už vystupovala - zase jiným laserem. Odstraněny byly též dvě skvrnky na obličeji. Ošetřované části jsem měla před zákrokem natřené mastí /anestetikem/ asi půl hodiny a celý zákrok laserem byl bezbolestný. Trval asi 5 minut a já jsem se s těmi skvrnami trápila 23 let. Mrzí mě, že jsem o této možnosti nevěděla už dávno. Ruce je nutné před sluncem chránit 50 ÚV filtrem.

Byla jsem u paní doktorky na dermatovenerologické klinice FN na základě doporučení z gynekologie - konzultace kvůli pigmentové lézi v gynekologické oblasti. Její chování bylo naprosto neprofesionální, nepříjemné, dokonce na mé dotazy a prosby o případném chirurgickém řešení a následné histologii vzorku odpovídala poznámkami např.: ''neplánujete teď někdy děti že byste si to rovnou při tom nechala vyříznout'' a dalšími sarkastickými poznámkami. Jelikož sama studuji medicínu a je nám od začátku vštěpováno jednání k pacientovi s respektem, byla pro mě návštěva paní doktorky odstrašujícím příkladem.