Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

22. 4. 2020

Korekce vpáčených bradavek - postup operace

Stojí to za to
Průměrná cena: 11.500 Kč

O lékaři

3 adresy v Praha (kraj), Zlínský kraj...
Hodnocení:
Korekce vpáčených bradavek - postup operace
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

V dubnu jsem u pana doktora podstoupila korekci vpáčených bradavek v lokální anestezii. Celý zákrok mi byl srozumitelně vysvětlen předem během konzultace, rovněž jsem obdržela i info ohledně ceny. Před samotným zákrokem mi sestřička aplikovala na bradavky znecitlivující mastičku, aby následné injekční umrtvení nebylo moc nepříjemné. Korekce v lokální anestezii nebyla nijak nesnesitelná, tvrala asi 40 minut a hned poté jsem mohla odejít domů. Následné hojení pak probíhá bez komplikací. Korekci mohu jedině doporučit, prsa pak vypadají žensky, tak jak mají, a to díky jednoduchému zákroku. Pokud jde o přístup pana doktora a sestřičky, byl velice profesionální a příjemný. Celkově bylo chování celého personálu velice milé a vstřícné. Kliniku mohu jedině doporučit!

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Příznivá cena

Dobrý den. Letos v září jsem podstoupila korekci vpáčených bradavek. K tomuto zákroku jsem se rozhodovala již řadu let a nyní můžu jen litovat toho, že jsem jej nepodstoupila dávno. Konečně se mi navrátilo sebevědomí, které jsem ztratila v dospívání....

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.