Informace o ceně úprava vpáčených bradavek

11 002 Kč
průměr
59
odborníků
Úprava vpáčených bradavek Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 8 400 Kč 10 528 Kč 15 000 Kč
Cena v Plzeň 12 000 Kč 13 000 Kč 15 000 Kč
Cena v Olomouc 9 000 Kč 11 166 Kč 15 000 Kč
Cena v Brno 10 000 Kč 10 500 Kč 11 000 Kč
Cena v Prostějov 15 000 Kč 15 000 Kč 15 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 8400 - 8 250 Kč
5 Zkušenosti
Průměrná cena 8 251 Kč - 13 752 Kč
5 Zkušenosti
Nejvyšší cena 13 753 Kč - 15 000 Kč
2 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, již třetím rokem me trápí opakující se zánět v prsu po vytažení vpáčených bradavek. Zánět se objevuje co 3-7 měsíců pouze v jednom prsu. Cca týden se zvětšuje, je to velmi bolestivé, prso chladím, pak jsem nucena vzít si jehlu, přes starou dírku od piercingu si musím vytáhnout hnis (žluto-zelený s krví) cca 2 ml. Trvá to i několik dnů, než vytáhnu vše a musím jehlou hledat ložisko, kde se zánět nachází. Doktor (primář v nejmenovane nemocnici) se mnou nekomunikuje. Resp. mi řekl, ať se objednám do nemocnice (ne na jeho soukr. kliniku), kde je čekací doba pár měsíců a poté přestal komunikovat úplně. Já to potřebuji řešit urgentně, když mám aktuálně ten zánět. Prosím poraďte, na koho se mohu obrátit. I moje obvodní doktorka mi řekla, že to "vidí na nůž " a ať si to řeším s tím, kdo mi to zavinil. Děkuji moc za každou radu.

Dobrý den, souhlasím s kolegyní. S pozdravem MUDr. Martin Molitor Klinika YES VISAGE

2 odpovědi číst dál

Dobrý den, je mi 20 let a jsem velmi nespokojena se svými prsními dvorci, jsou nafouklé prsa mám celkem malá, ovšem velikost mi nevadí. Když je mi zima prsa mají hezký tvar. Chtela bych se zeptat, jestli by byla mozna nejaka operace prsních dvorců a jaká by byla případná cena zákroku. Děkuji předem za odpověď :)

Dobrý den, pokud bychom se na předpokládaném tvaru prsů shodkli při konzultaci tak pak není augmentace s malou modelací dvorců problém. S cenovým návrhem se s Vámi může spojit recepce kliniky. S pozdravem Kulhánekl

4 odpovědi číst dál
Uprava vpacene bradavky Kaca641886 · 21 led 2018

Dobry den,rada bych podstoupila upravu jedne vpacene bradavky, druha je v poradku. Pred 8 lety jsem uz na zakroku byla, nechala jsem si u p.doktora Urbana dat piercing, ktery jsem mela asi 2-3 roky (prikladam foto po zakroku,je videt jak byla bradavka venku) Po vyndani se bradavka opet vtahla. Nyni bych rada podstoupila razantnejsi operaci, i s moznosti preruseni mlekovodu /deti neplanuji/, jen aby uz vysledek byl trvaly. Kolik by byla cena, vsude se asi uvadi cena obou bradavek? Prosim lekare ktery ma s upravou vpacenych bradavek zkusenosti o vyjadreni. Dekuji

Dobrý den Je známo že se u některých žen se postavení bradavky v závislosti na teplotě,nebo vzrušení mění.Není to následkem změny délky vlastního mlékovodu ale smrštěním,nebo povolením drobného svalstva podél mlékovodu.Když se zákrokem,který uvádím, podaří tyto drobné svaly přerušit a kolem místa přerušení perkutálně z drobných mikroincizí založit ... číst dál

4 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O ÚPRAVA VPÁČENÝCH BRADAVEK

Nevyvinuté bradavky
Dobrý deň. Mám 15 rokov ( o mesiac 16) a zatiaľ vôbec nemám vyvinuté bradavky. Sú nafúknuté a ploché....
Maja149309
Poslední komentář: 18 říj 2012 ·
0
Výtok z bradavky
Dobrý den!Je to jistě zvláštní, že zde píše muž.Ale chtěl bych se zeptat na jeden problém, týkající se...
Milda
Poslední komentář: 4 čen 2010 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Úprava vpáčených bradavek

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Úprava vpáčených bradavek. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Úprava vpáčených bradavek. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Dobrý den. Letos v září jsem podstoupila korekci vpáčených bradavek. K tomuto zákroku jsem se rozhodovala již řadu let a nyní můžu jen litovat toho, že jsem jej nepodstoupila dávno. Konečně se mi navrátilo sebevědomí, které jsem ztratila v dospívání. Přístup lékaře i sestřičky hodnotím na profesionální úrovni. S výsledkem jsem více než spokojena a myslím si, že i cena je velmi příznivá oproti jiným klinikám. S pozdravem Renáta K.

Cena 3 000 Kč

V dubnu jsem u pana doktora podstoupila korekci vpáčených bradavek v lokální anestezii. Celý zákrok mi byl srozumitelně vysvětlen předem během konzultace, rovněž jsem obdržela i info ohledně ceny. Před samotným zákrokem mi sestřička aplikovala na bradavky znecitlivující mastičku, aby následné injekční umrtvení nebylo moc nepříjemné. Korekce v lokální anestezii nebyla nijak nesnesitelná, tvrala asi 40 minut a hned poté jsem mohla odejít domů. Následné hojení pak probíhá bez komplikací. Korekci mohu jedině doporučit, prsa pak vypadají žensky, tak jak mají, a to díky jednoduchému zákroku. Pokud jde o přístup pana doktora a sestřičky, byl velice profesionální a příjemný. Celkově bylo chování celého personálu velice milé a vstřícné. Kliniku mohu jedině doporučit!

Cena 11 500 Kč