Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

21. 5. 2020

Pan primář Hain - recenze

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Pan primář Hain - recenze
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pan primář ma zlaté rucicky a jeho přístup ke me jako k člověku a ne jako k tlustosce úžasný . Před operaci vše vysvětlil a po operaci každý den chodil a ptal se jak to jde . Pana primare Haina můžu vřele doporučit jsem rada ze jsem na nej natrefila děkuji děkuji dekuji

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Snížení váhy - morbidní obezita

Dobrý den, mám morbidní obezitu, ktera mi je obrovskou zátěží. Při mých 168 cm vážím 160 kg a jsem 11 měsíců po císařském řezu. Tímto bych se Vás chtěla zeptat, zda je možnost, abych podstoupila tubulizaci, jelikož se mi nedaří váhu snížit....

Číst dál
116kg 166cm, diabetes, operace
Chtěla bych co nejdřiv postoupit operaci važim 116kg 166měřim jsem diabetik typu2 vyskoušela jse hodně diet a vždy jsem s hubla 2kg rodiče taky měli vysokou nad vahu proto bych chtěla tuto operaci děkuji za pochopeni

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.