Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie

Naše klinika

ORTHOMED - cévní poradna Mělník

Naše ambulance se věnuje péči o pacienty s onemocněním žilního systému dolních končetin. Nejčastějšími problémy, se kterými se na nás pacienti obrací, jsou varixy, tzn. křečové žíly, chronická nedostatečnost žil, zánětlivá onemocnění povrchového i hlubokého žilního systému.

V rámci komplexní péče se věnujeme především ultrazvukové diagnostice žilního systému (ošetření je neinvazivní) a ná zakladě zjištěných potíží pak individuální léčbě jak konzervativní, tak chirurgickou. 

V rámci cévní chirurgie provádíme:

  • sklerotizaci/skleroterapii křečových žil
  • odstranění varixů radiofrekvenční ablací přístrojem Olympus Celon
  • klasické operace křečových žil

Pacientům se věnujeme i stran doporučení vhodné kompresivní terapie (kompresivní punčochy pro prevenci a po operačních výkonech).

Chirurgické výkony cévní chirurgie provádíme na našem pracovišti jednodenní péče ORTHOMED v Neratovicích, které sídlí v 1. patře Městské nemocnice na adrese Alšova 462.

Vedoucím lékařem je MUDr. Vratislav Syrovátka, specialista na laparoskopickou a žilní chirurgii s I. i II. atestací v oboru chirurgie (obhájené v r. 1988, 1995). Oboru chirurgie a cévní chirurgie se soustavně věnuje od promoce na 1. lékařské fakultě UK v Praze v r. 1985. V tomto oboru oboru má též licenci k výkonu postu primáře.

Je členem České lékařské komory a též EAES (European Association for Endoscopic Surgery) a ESVS (European Society for Vascular Surgery).

Naše fotografie

Lékaři & Pracoviště

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Léčba křečových žil (varixů)
   Radiofrekvenční ablace křečových žil
   Sklerotizace (skleroterapie)

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Adresa
Pražská 103
1. patro, Dermal Centrum - Soukromá poliklinika MUDr. Večeřové
Mělník
Česká republika