ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie

ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie

Žádné recenze
Ohodnotit
Pražská 103, Mělník, Středočeský kraj Zobrazit mapu
Odpovídá za více než 72 hodin
ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie
ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie
Žádné recenze

Informace

  • 934 návštěv profilu

ORTHOMED - cévní poradna Mělník

Naše ambulance se věnuje péči o pacienty s onemocněním žilního systému dolních končetin. Nejčastějšími problémy, se kterými se na nás pacienti obrací, jsou varixy, tzn. křečové žíly, chronická nedostatečnost žil, zánětlivá onemocnění povrchového i hlubokého žilního systému.

V rámci komplexní péče se věnujeme především ultrazvukové diagnostice žilního systému (ošetření je neinvazivní) a ná zakladě zjištěných potíží pak individuální léčbě jak konzervativní, tak chirurgickou.

V rámci cévní chirurgie provádíme:

  • sklerotizaci/skleroterapii křečových žil
  • odstranění varixů radiofrekvenční ablací přístrojem Olympus Celon
  • klasické operace křečových žil

Pacientům se věnujeme i stran doporučení vhodné kompresivní terapie (kompresivní punčochy pro prevenci a po operačních výkonech).

Chirurgické výkony cévní chirurgie provádíme na našem pracovišti jednodenní péče ORTHOMED v Neratovicích, které sídlí v 1. patře Městské nemocnice na adrese Alšova 462.

Vedoucím lékařem je MUDr. Vratislav Syrovátka, specialista na laparoskopickou a žilní chirurgii s I. i II. atestací v oboru chirurgie (obhájené v r. 1988, 1995). Oboru chirurgie a cévní chirurgie se soustavně věnuje od promoce na 1. lékařské fakultě UK v Praze v r. 1985. V tomto oboru oboru má též licenci k výkonu postu primáře.

Je členem České lékařské komory a též EAES (European Association for Endoscopic Surgery) a ESVS (European Society for Vascular Surgery).

První návštěva zdarma:

  • Ne

Zákroky

Léčba křečových žil

Obrázky (1)

Lékaři z pracoviště

MUDr. Vratislav Syrovátka

MUDr. Vratislav Syrovátka

Požádejte: ORTHOMED - cévní ambulance a chirurgie o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!