Informace o ceně operace gynekomastie

27 705 Kč
průměr
77
odborníků
Operace gynekomastie Nejnižší
cena
Průměrná cena Maximální cena
Cena v Praha 20 000 Kč 27 620 Kč 35 000 Kč
Cena v Ostrava 20 000 Kč 20 666 Kč 21 000 Kč
Cena v Plzeň 25 000 Kč 25 000 Kč 25 000 Kč
Cena v Karlovy Vary 30 000 Kč 31 333 Kč 32 500 Kč
Cena v Brno 27 500 Kč 31 684 Kč 35 000 Kč
Cena v Havířov 26 000 Kč 26 000 Kč 26 000 Kč
Cena v Prostějov 35 000 Kč 35 000 Kč 35 000 Kč
Cena za tento zákrok je jen orientační: je to průměrná cena, která se objevuje ve skutečných příbězích a zkušenostech lidí zveřejněných na stránkách Estheticon.cz. Tyto ceny se mohou lišit v závislosti na klinice a její reputaci a zkušenostech, na pacientovi, složitosti zákroku, atd.
Nejnižší cena 20000 - 20 777 Kč
5 Zkušenosti
Průměrná cena 20 778 Kč - 34 631 Kč
+10 Zkušenosti
Nejvyšší cena 34 632 Kč - 35 000 Kč
7 Zkušenosti

Rozložení cen

Cenová mapa

Na mapě můžete vidět ceny pro každý kraj.
Nejnižší cena O 25 % levnější než činí průměr
Průměrná cena Průměr všech cen
Nejvyšší cena O 25 % dražší než činí průměr
Zeptejte se lékaře

dotazy

Zobrazit vše

Dobrý den, muž 23 let od 14 let mne trápí neobvykle velké prsní bradavky. Lékařka v pubertě apelovala, že se to časem ztratí, bohužel se doposud nic neděje. Rád bych svůj, jak psychický, tak estetický problém vyřešil. V příloze přikládám fotografii. Na levé straně bradavky v normě, např. v zimě na pravé straně je můj případ v klidovém stavu. Ps. byl jsem s tím na endokrinologii, lékařka mi řekla, že mám začít běhat, že to mám jen v mírném stavu.

MUDr. David Tomášek

Nejlepší odpověď

Nechápu, jak Vám toto mohl atestovaný endokrinolog říci. Dle fotky vlevo se jedná opravdu o gynekomastii, která je z 90% neléčitelná endokrinologicky a troufám si tvrdit, že už ani ne od endokrinologa, který Vás bude léčit běháním. To při vší úctě ke kolegyni, která Vám to řekla. Bude to nejspíše na operaci. Určitě se obraťte s takovýmto problémem ... číst dál

3 odpovědi číst dál
Finanční stránka operace Ricci · 8 čec 2012

Dobrý den, je mi 23 let. Od své puberty mám gynekomastii, i když jen lehkou formu. V pubertě jsem dostal nějaké prášky a dál to již neřešil stím, že se to třeba srovná. Občas jsem si vyslechl pár posměšků, ale žít se s tím dalo. Přesto uvažuji o operaci jen pro svůj dobrý pocit. Chtěl bych se zeptat, zda-li se cena odvíjí od velikosti zákroku nebo se účtuje paušálně a zda mi při placení může pomoci zdravotní pojišťovna. Ještě mne napadlo, že jsem se dočtl i o hormonální léčbě, můžete mi říci, jaký tak má úspěch? A zda-li je pak nutné hormony užívat neustále? Předem díky za odpovědi.

Dobrý den, nelze říci, že máte špatnou lékařku. Prvotně je důležité správě stanovit diagnosu. Mnoho gynekomastií nejsou gynekomastie ale spíše pouze nadbytek tuku v prsou při obesitě a k tomu stačí provést liposukci prsů. Gynekomastie je zmnožení prsní žlázy a toto by mělo být ozřejmeno endokrinologem. dr.Paděra

8 odpovědÍ číst dál

Operaci jsem podstoupil před rokem. První týden vše vypadalo skvěle, ale od dvou týdnu po operaci až doteď trpím znovu vystouplými bradavkami (lepší než předtím, ale stále neuspokojivé). Došel jsem k závěru, že to jsou jizvy uvnitř (tvrdé,tuhé, kolem místa operace), protože doktor trvá na tom, že žlázu odstranil celou. Jaké jsou teď mé možnosti? Chtěl bych se problému zbavit úplně, ne napůl

Dobrý den, souhlasím, jediné řešení by byla reoperace. Nutno zvážit. S pozdravem MUDr. Martin Molitor www.yesvisage.cz

3 odpovědi číst dál

Dobrý den, chtěl bych se prosím zeptat na další postup ohledně gynekomastie. Mám 14 dní po operaci, která byla v lokální anestezii. Nález nebyl nijak veliký, ale teď se mi na pravé straně dělá velký otok a neustupuje. Barva je červeno modrá. Bradavka je nafouklá. Je to vážné nebo to časem zmizí? Děkuji za odpověď.

Dobrý den, obraťte se na Vašeho operatéra, který Vás vyšetří. S pozdravem MUDr. Andrea Musilová www.yesvisage.cz

2 odpovědi číst dál

Témata diskuzí

Zobrazit vše

VŠECHNA TÉMATA O OPERACE GYNEKOMASTIE

Prohlubně v hrudním koši
Dobrý den, je mi 16 let. Vcelku rád cvičím a sportuji. Už od mala jsem měl prohlubně v hrudníku (viz...
Jirka630434
Poslední komentář: 1 led 2018 ·
2 1
Operace gynekomastie a anestezie
Dobrý den, chtěl bych se zeptat ohledně operace gynekomastie, jaké jsou rozdíly při lokální a celkové...
Oridon203
Poslední komentář: 21 srp 2011 ·
0

Nabídky

Zobrazit vše

Nabídky týkající se Operace gynekomastie

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace gynekomastie. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Najít nabídky

Kde?

Zkušenosti s cenou

Na estheticon.cz máme nejlepší zdravotní střediska Operace gynekomastie. Poskytujeme Vám nejširší výběr nabídek, abyste získal/a nejlepší cenu. Najděte tu svoji!

Jsem velmi spokojen jak s vysledkem tak i po operační peči.Kdybych to věděl tak jsem tam šel dřive. Mohu všem jenom doporučit.Hlavně nestracet čas ve FN Ostrava stejně vam jenom řeknout at si pomužete sami a to je největši blbost Děkuji panu doktorovi a ostatnimu personalu za skvěle provedeno cele operace.

Cena 25 000 Kč

Měl jsem zvětšená prsa, takzvanou gynekomastii a rozhodl jsem se to řešit. Byl jsem pozván na konzultaci, kde mi bylo vše velmi srozumitelně vysvětleno a hned jsem byl objednán na zákrok. Zákrok jsem podstoupil 3.12.2019 a jsem velice spokojen. Chtěl bych tímto zároveň poděkovat panu doktorovi a veškerému personálu za lidský a vstřícný přístup jak před, tak i po zákroku. Všichni jsou skvělí a sehraný tým. Ještě jednou mnohokrát děkuji a vřele doporučuji.

Cena 44 000 Kč

Profesionální přístup ve všech ohledech. Velmi vstřícné slečny na recepci, sestřičky, skvělý anesteziolog a špičkový operatér. Panu doktorovi se zrovna uvolnilo místo v diáři, tudíž jsem zákrok podstoupil hned druhý den po úvodní konzultaci. Vše proběhlo beze strachu i pooperačních komplikací. Měl jsem podstoupit už dávno. Děkuji.

Cena 40 000 Kč

Už dlouho mě trápila gynekomastie prsou. Nejprve jsem si myslel, že je to jen nějaký přebytečný tuk, který vycvičím v posilovně, do které chodím 7 let. Prsa byla hezká jen po cvičení, ale pak mě otravovaly zase ty špičky. Vyhledal jsem tedy pomoc od paní doktorky Šormové, která se mě ujala a můj problém, tedy i psychický, vyřešila. Operace trvala cca hodinku v plné anestezii. Po operaci jsem byl hospitalizován na jednu noc na pozorování. Sestřičky se o mě staraly velice dobře a byly velice příjemné. Druhý den mě zkontrolovala paní doktorka Šormová osobně a byl jsem propuštěn domů. Paní doktorka je velice příjemná a musím dodat, že v době, kdy jsem byl po operaci doma a měl jsem jakékoliv obavy, tak paní doktorka byla vždy na telefonu, a to i o VÍKENDECH. Celkem jsem byl po operaci na 3 kontrolách. Prsa se velice povedla a jizvy nemám téměř žádné. Díky paní doktorce mohu konečně žít normálně bez jakýchkoliv psychických problémů. Hodnocení od 1 do 10 jednoznačně 10. DOPORUČUJI. Děkuji za Vaší pomoc. Patrick B.

Cena 50 000 Kč

Jsem velmi spokojený s tím jak doktor Bayer operoval. Navíc kontakt s GHC a veškeré předoperační vyšetření i Endokrinologie proběhla v naprostém pořádku. Vůbec nejde poznat že jsem gynekomastii měl takže velmi spokojený - doporučuju pro někoho koho trápí gynekomastie.

Cena 60 000 Kč