Veškerý obsah v této sekci vytvářejí skuteční uživatelé portálu, nikoli lékaři nebo specialisté.

Horní víčka - operace

Už jsem po zákroku Stojí to za to
Verun1993
Ostrava · Vytvořeno: 24. 8. 2020 · Aktualizace: 18. 10. 2020
Zkušenost

Moje oči vypadaly unaveně, vypadala jsem staře. A proto jsem se rozhodla s tím něco dělat, na doporučení od známého jsem navštívila Can Clinic, při vstupu mne přivítal pan Paulat a vysvětlil, co a jak a že se nemusím bát. Zákrok je bezbolestný, což opravdu byl. Na klinice jsou přátelští, předtím než něco začnou dělat, řeknou, co a jak. Po 1-2 měsících jizvy zmizí a nejde poznat, že jste něco takového podstoupili. Doporučuji :) přikládám foto před a po :)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

renecik

· Plzeň

· 18. 10. 2020

Výborná komunikace a skvělá domluva při rezervaci termínu. Strašně příjemné a krásné prostředí, kde Vás uvítá milá recepční. Paní doktorka moc šikovná, krásná a vtipná. Cítil jsem se příjemně a zákroku jsem se nebál. Zvětšení rtů jsem podstoupil poprvé, ale teprve tady, jsem byla spokojený. Precizní práce, kde si opravdu dají záležet, kam který vpich provedou. Opravdu moc doporučuji a těším se na další návštěvu.😘👌👌

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svoji zkušenost
Aktualizujte svoji zkušenost
Líbil se vám tento příběh?
Popište své zkušenosti s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více zkušeností

Informace, které se objevují na Estheticon.cz, nemohou v žádném případě nahradit vztah mezi pacientem a lékařem. Estheticon.cz nepodporuje komerční produkty nebo služby.