Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

27. 11. 2017 · Aktualizováno: 29. 11. 2017

Skvělá práce MUDr. Šormové

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Skvělá práce MUDr. Šormové
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Paní doktorka je absolutně skvělý člověk a profesionál! Skvělý přístup, provedení, prostředí, péče celého teamu! Zároveň proběhla operace horních víček a úprava horního rtu. Naprostá spokojenost! 100% vím kam půjdu na další zákroky :)

12

Komentářů (12)

Ti co mne nevidí denně, výsledek považovali za bezvadný již po vytažení stehů a sehmutí dlahy. Rodina a lidé blízcí mne samozřejmě viděli hned po operaci a s dlahou, nechválí mne moc, asi abych nebyla nafrněná. Ale říkají, že je změna hezky přirozená. Již zhojená víčka se všem moc líbí ???
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Nos od doc. Války

Chtěla bych ještě jednou touto cestou poděkovat panu doc. Válkovi za úžasný nos. Jak už zde bylo zmíněno, pan doktor je jednička ve svém oboru. A jsem ráda, že jsem plastiku nosu mohla podstoupit právě u něj. Dlouho mě trápila velká bambulka....

Číst dál
Už nemám boxerský nos

Padesát let jsem měla zkaženou náladu při každém pohledu do zrcadla, z kterého na mě civěl boxerský nos. Pak jsem se rozhodla a obrátila se na pana docenta, který mě operoval a poté co mi sundal sádru jsem ani nechtěla věřit svým očím - nos...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.