Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

30. 3. 2012 · Aktualizováno: 21. 9. 2023

nádherná prsa

Stojí to za to

Hodnocení od Anonymous50395:

nádherná prsa

Dobrý den, minulý týden jsem u pana dr.Prose podstoupila modelaci prsou společně s vložením implantátů.Boužel jsem tuto operaci podstoupila už potřetí. ,ale tentokrát jsem si nemohla vybrat lépe .Pooperační bolesti vůbec žadné,perfektně zvolená velikost implantátů,žadné podlitiny a prsa mám nádherná.Je to opravdu plastik s velkým "P".Mimo jiné velice milý s profesionálním přístupem k pacientům.Jen škoda,že takových lékařů není u nás více!Kdybych šla někdy opět na plastickou operaci,tak opět jedině k panu dr.Prosovi!Touto cestou mu patří mé veliké poděkování.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Modelace prsou, 39 let
Naprostá spokojenost s přístupem paní primářky Vraspírové i veškerého personálu. Velice profesionální jednání. Zákrok byl perfektní s minimen nepřijemností, následné kontroly důkladné. Vřele doporučuji.
45 let, Modelace prsou u Hýži

Nenacházím slov, kterými bych dost pochválila přístup a práci pana doktora Hýži. Po delším zvažování jsem se rozhodla pro modelaci prsou. Vybrala jsem si Formé clinic a na doporučení pana doktora Hýžu. Už na konzultaci si mě získal svým milým...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.