MUDr. Josef Otava

MUDr. Josef Otava

Žádné recenze
Ohodnotit
Mírové nám. 89, Týniště nad Orlicí, Královéhradecký kraj
MUDr. Josef Otava
MUDr. Josef Otava
Žádné recenze

Informace

MUDr. Josef Otava vystudoval Fakultu všeobecného lékařství Univerzity Karlovy v Praze. Zde promoval již v roce 1990. Už o 3 roky později, tedy v roce 1993, pak získal první atestaci (obor ortopedie).

Tento lékař se kontinuálně věnuje dalšímu vzdělávání, není tedy divu, že je v současnosti držitelem licence České lékařské komory pro obor ortopedie, zároveň vlastní i Licenci lektora v lékařské praxi. Od roku 2004 je také specialistou pro obor ortopedie.

Zmíníme také, že absolvoval Czech Management Institute na manažerské fakultě ESMA, která se nachází v Barceloně. V roce 2014 také získal titul MBA (Master of Bussiness Administration).

Tento lékař se však věnuji i přednáškové činnosti – přednášel například pro Českou asociaci sester či Český červený kříž

Vlastní praxi provozuje již od roku 1994.

Společnost Medinform s.r.o. provozuje hned 3 ambulance – 2 z nich se nacházejí v Týništi nad Orlicí, jedna pak v Kostelci nad Orlicí.

Všechna tato zařízení jsou zaměřena na obor ortopedie a nabízejí širokou škálu služeb. Nutno zmínit, že jsou zde realizovány jak ošetření, která jsou hrazena z veřejného zdravotního pojištění, tak zákroky, které si musejí pacienti uhradit sami.

Rázová vlna

Jednou z metod, které jsou zde využívány, je tzv. rázová vlna. Tato metoda má poměrně široké využití. Velmi efektivně rozpouští vápenaté usazeniny, které se mohou nacházet ve šlachách či úponech. Zároveň také zlepšuje prokrvení a metabolismus v dané oblasti. Mimo to také dokáže tlumit bolest.

Karboxyterapie

Co si pod touto metodou představit? Jedná se o aplikaci tzv. plynových injekcí – tímto plynem je pak oxid uhličitý. Aplikace této injekce zlepšuje okysličení dané tkáně a také se zde zvyšuje metabolismus. Daná metoda je zcela bezpečná, plyn je netoxický a rozpustný.

Tato metoda má své využití v ortopedii, ale i v cévní chirurgii, estetické medicíně či dermatologii. V ortopedii je pak využívána především při léčbě artrózy či poúrazových stavů, zároveň se využívá například i při léčbě akutní či chronické bolesti zad.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne
Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.