Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

1 příspěvek · Shrnutí příběhu:

Operace prsou z genetických důvodů

Stojí to za to

O lékaři

Hodnocení:
Operace prsou z genetických důvodů
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před půl rokem jsem podstoupila operaci obou prs z důvodu genetiky.Operoval mě pan doktor Hýža. První dojem mladý, sympatický a vřelý člověk. Myslím, že na mě hodně poznal,že jsem nervózní a bojím se toho abych rakovinu nedostala. Vše mi vysvětlil a domluvili jsme se na termín.Ještě jsme se potom viděli jednou pár dnů před operací, aby mi vše znovu vysvětlil a uklidnil, že bude vše v pořádku. V nemocnici jsme se viděli v den operace a byl naprosto úžasný. Po operaci taky, pokaždé se na mě přišel podívat, zkontrolovat jestli někde něco neprosakuje a tak. Pana Doktora Hýžu můžu jen doporučit. Je to vážně dobrý doktor a hlavně má v sobě nesmírnou lidskost. A doporučuji i tuto nemocnici na Berkove, sestřičky naprosto úžasné jak na JIP tak i na normálním pak oddělení.

1

Komentář (1)

já až takové dobré zkušenosti s místní JIP nemám,ale asi záleží kus od kusu:-)..byla jsem ták ráda,že už mě přeložili na normální pokoj.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Rekonstrukce prsů po mastektomii

Dobrý den, ráda se podělím o svém zkušenosti. V dubnu 2017 mi sdělena diagnóza - rakovina prsu. Nejdříve jsem podstoupila 8 chemoterapií, během léčby bylo zjištěno, že diagnóza není náhoda, že se jedná o gen BRCA2. To změnilo mé rozhodnutí -...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.