Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

19. 2. 2012 · Aktualizováno: 20. 7. 2016

profesionál s velmi vstřícným přístupem

Stojí to za to

O lékaři

MUDr. Karel Beneš
Hradec Králové
Hodnocení:
profesionál s velmi vstřícným přístupem
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Pan doktor Beneš je pro mě profesionál s velmi vstřícným přístupem. Vždy se snaží najít vhodný termín a postup,tak aby vyhověl především pacientovi. Podstoupila jsem u něho operaci křečových žil na obou nohou a následně sklerotizaci. Jsem velmi spokojená s panem doktorem i s jeho týmem.

1

Komentář (1)

Ahoj, mohu se tedy zeptat - máš srovnání chirurgické metody vs. sklerotizace? Jaká je tvá zkušenost? Máš nyní pokoj, nebo jak dlouho ti vydržel efekt?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Operace křečových žil v Brně

Pan doktor Vlachovský i sestřičky byli skvělí, operace proběhla v Brně takřka bezbolestně a noha po dvou měsícich je skoro zahojená, operaci doporučuji, skvělá komunikace. Sestřičkám i panu doktorovi Vlachovskému chci touto cestou poděkovat...

Číst dál
Miniflebectomie recenze

Jsem velmi spokojená. Před "operací" jsem byla se vším seznámena. Velmi příjemný a trpělivý personál. Jak při vstupních kontrolách, tak při zákroku i kontrolách po zákroku. Vždy mi byly mi zodpovězeny všechny dotazy. Vše probíhalo perfektně.

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.