Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 9. 2021 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Modelace prsou, MUDr. Jiří Paroulek, Sanatorium Chotoviny

Stojí to za to
Průměrná cena: 56.000 Kč

Hodnocení od Evika08:

Po dvou dětech a kojení, má prsa změnila tvar (směrem dolů) a proto jsem se rozhodla podstoupit plastickou operaci. Během konzultace mě pan doktor Paroulek ujistil, že má prsa budou vypadat téměř jako před kojením a těhotenstvím. Na operaci jsem nastupovala s obavami, jak to všechno zvládnu, hlavně narkozu, ale velmi milé a usměvavé sestřičky mé obavy rozptýlily. Po operaci jsem se cítila výborně. Druhý den po převazu jsme byla překvapena a mé pocity byly smíšené, ale dnes 3 měsíce po operaci má opravdu vypadají jako dříve. Pana doktora Paroulka a všechny ochotné lidičky z Chotovin, můžu jen doporučit.

Po dvou dětech jsem začala uvažovat o zpevnění prsou, která po kojení změnila svůj tvar (směrem dolů). Pan doktor Paroulek mě při konzultaci ujistil, že po operaci budou má prsa vypadat jako dříve. Na operaci jsem šla s obavami, aby se vše dobře zahojilo, a já hlavně zvládla narkozu. Usměvavé a velmi milé sestřičky mě ujistily, že vše bude v pořádku. Po operaci jsem se hned od probuzení cítila výborně. Sice druhý den při převazu jsem byla překvapená, mé pocity byly smíšené, ale dnes 3 měsíce po operaci ničeho nelituji a prsa vypadají OPRAVDU JAKO DŘÍVE. Pana doktora Paroulka a SUPER tým v Chotovinách můžu jen doporučit.

3

Komentáře (3)

Dobrý den, po kojení se Vám změnil pouze tvar? To máte štěstí, já budu muset na modelaci se zvětšením, protože je mám nyní dost vykojené a spadlé. Jak dlouho jste byla hospitalizovaná?
Děkuji
Odpovědět
Ano, prsa byla vykojená, ale pan doktor mi řekl, že je tam dost vlastního materiálu, takže silikony jsem nepotřebovala. Na klinice jsem byla jen přes noc.
Odpovědět
Dobrý den všem!!
Již jste slyšeli o naší soutěži kde můžete vyhrát 50.000 Kč na Váš estetický zákrok?
Pokud jste v roce 2021 podstoupili chirurgický nebo estetický zákrok, bude pro vás účast velice snadná a to pouze vyplnit následující formulář s požadovanými údaji
👉🏻 https://vyhody.estheticon.cz/soutez/202110/
Hodně štěstí 🍀
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Modelácia a korekcia prsníkov u MUDr Trupara
Dobrý deň, chcela by som sa podakovať pánovi MUDR . Truparovi za skvelú modeláciu a korekciu prsníkov a za jeho ľudsky prístup . Je to odborník .Konzultácia na vynikajúcej úrovni, veľká spokojnosť. Vrelo odporúčam . Monika

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.