MUDr. Jitka Vokurková, Ph.D.

MUDr. Jitka Vokurková, Ph.D.

(3 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Drobného 38-40 , Brno, Jihomoravský kraj
MUDr. Jitka Vokurková, Ph.D.
MUDr. Jitka Vokurková, Ph.D.
(3 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Jitka Vokurková Ph.D. vystudovala Lékařskou fakultu UJEP v Brně, obor všeobecné lékařství. Studium dokončila v roce 1980 a v roce 1986 si udělala atestaci I. stupně ze všeobecné chirurgie. Atestaci z plastické chirurgie získala v roce 1991. Od roku 2000 má doktorské studium ukončené Ph.D. v oboru chirurgie.

Za sebou má MUDr. Vokurková celou řadu zkušeností na Popáleninovém oddělení Úrazové nemocnice Brno, na Dětském oddělení nemocnice v Moravské Třebové, na Chirurgickém oddělení v nemocnici v Brně. Od roku 1996 - dosud je odbornou asistentkou LF Masarykovy university v Brně. Praxi v estetické medicíně získala na Klinice plastické a estetické chirurgie Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně (1984-2003).

Od roku 1994 má soukromou praxi v oblasti plastické a estetické chirurgie. Od roku 2004 působí na Klinice popálenin a rekonstrukční chirurgie.

Konference, kurzy a postgraduální studium

V roce 1989 absolvovala Kurz mikrochirurgie v Německu (1989), dále se zúčastnila Kurzu endoskopie v USA (1996), Kurzu v novinkách estetické plastické chirurgie v Paříži (1997) a Mezinárodního kurzu estetické plastické chirurgie v Paříži (1994).

Kromě kurzů prošla řadou stáží, například 6 týdnů působila na Oddělní plastické chirurgie II. chirurgické kliniky AKH ve Vídni, 5 týdnů pracovala v Mezinárodním institutu kraniofaciální chirurgie v Dallasu v USA. Dále pak prošla stážemi v Singapouru a Japonsku.

Mezi zajímavé kongresy, kterých se zúčastnila, řadí Mezinárodní kongres IPRAS v San Francisku (1999) - kraniofaciální chirurgie), Mezinárodní kongres EPRAS ve Vídni, Celosvětový kongres IPRAS v Německu a Evropský kongres ESLAS v Aténách (2007).

A nechyběla ani na celé řadě setkání v České republice a Rakousku. Vše na téma plastické a estetické chirurgie.

Výzkum

MUDr. Jitka Vokurková Ph.D. se stala spoluřešitelem výzkumu 2001-2003 - Grant IGA č. NE 6602-3 / 2001: „Stanovení diagnostických a léčebných postupů ORL lékaře a plastického chirurga při řešení onemocnění pacientů s kraniofaciálními deformitami“.

Dále spolupracovala na GRANT IGA MZ ČR: „Vytvoření algoritmu pro chirurgickou léčbu obrovských vrozených pigmentových névů“, NR/8833-3/2006

Členství

MUDr. Jitka Vokurková Ph.D. je členkou Společnosti pro užit laseru v medicíně ČLS JEP, dále je členkou Společnosti estetické chirurgie SECH ČSL JEP, členkou Společnosti chirurgie ruky ČLS JEP a členskou Společnosti plastické chirurgie ČLS JEP.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Recenze (3)

5.0
3 Recenze · 100 % doporučuje

Operace rtu, měkkého i tvrdého patra

Není, co bych vytkla.

Kompletní příběh (Chirurgická rekonstrukce obličeje):

Oceňuji lidský přístup paní doktorky, pochopení pocitů a "trápení" pacienta, ve všech směrech má můj obdiv a bezmeznou důvěru. Ode mě jen samé kladné body - odborník ve svém oboru s pochopením a citlivým přístupem. Nemám co vytknout. Patří jí můj...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (3)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.