Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Minilifting

Jsem po zákroku Stojí to za to
ival269527
ival269527
Vytvořeno: 16. 2. 2015 · Aktualizováno: 30. 11. 2018

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Minilifting

Příběh

Dobrý den všem, chtěla bych napsat všem, kteří uvažují o faceliftu nebo miniliftingu. Je mi 44 let a měla jsem pocit, že muj krk a obličej už by si facelift zasloužil. A tak jsem se objednala k panu Dr. Petru Vaškovi z Formé clinic. Pan doktor mi na konzulatci doporučil minilifting, což je obdoba faceliftu, ale s menšími jizvičkami s kratší dobou hojení a především cena je podstatně nižší a výsledek není rozhodně ošizen. Minilifting, jak mi pan doktor vysvětlil, se hodí pro mladistvě vypadající pleť, u které je ale už zlehka povislá kuže. Velice u pana doktora ocenuji, že nenutí do zákroku, za každou cenu , pokud vidí ,že stav zatím k tomu neodpovídá, ale vážne se snaží pomoct a hledá nejlepší alternativu pro klienta. Takže za sebe mužu poradit, pokud věkově myslíte, že máte stále čas na tyto zásahy ale na kuži cítíte, že už to není ono, mužu minilifting jen doporučit.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

jessie78
jessie78

·

· 30. 11. 2018

Dobry den, dovoluji si reagovat po te co jsem facelift nakonec podstoupila na klinice v Brne v Arte clinic. Vysledky jsou naprosto neuveritelne a potvrzuji jen to, ze kdyz Vas lekar, jako Dr. Vasek prijme v tmave ordinaci bez denniho svetla se zatazenym zavesem, tak opravdu horko tezko ohodnoti potrebu vasi pleti. To, ze u mne facelift mel vynikajici vysledky he mozno vydet pod jmenem Jitka primo na stranky Arte clinic. Pan doktor Ventruba je profesional.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Podělte se o svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.