metelice

Dobrý den, včera jsem podstoupila minilifting na klinice Medicom clinic u pana profesora Brychty.Tolik jsem se bála a výsledek naprosto fantastický. Jsem nadšená. Mohu jen doporučit. Děkuji Vám.

dzej6186068

Operaci jsem absolvovala u pana doktora Rasheda, který je špičkou ve svém oboru. Chtěla bych ubezpečit potencionální klientky, že zákrok je nebolestivý. Je nepříjemná pouze lokální anestezie. Po zákroku jsem neměla žádné bolesti, modřiny, jen mírný otok. Panu doktorovi mnohokrát děkuji za jeho laskavý a profesionální přístup, stejně tak jeho skvělé sestřičce Evě Šámalové.

jessie78

Na muj vek a vnitrni pocit svezesti mi neodpovida vzhled v zrcadle. Nejde o vrasky, ale povadlou a unavenou plet v okoli celisti a tvoreni sysliku, ktere tam proste nepatri. Bohuzel velky stres a diky tomu nekvalitni spanek za posledni dva roky se na me podepsal. Ted bych chtela znovu nastartovat - restartovat a byt jako par let zpet nejen pocitove, ale i kdyz se podivam do zrcadla.

pani922060

Se zákrokem jsem byla velice spokojena. Všem mohu vřele doporučit. Nebyl to první zákrok. Příteli dokonce opravili práci po nejmenovanem plastickem chirurgovi a je nadmíru spokojen. Skvělá práce doktorů Tomáše Kupky a Dušana Záruby.

anonymous898042

No...vezmu to možná trošku zeširoka...ale rád by i svým "následníkům" trošku nastínil, jak to i může fungovat...jednoho dne...:-)...jsem se rozhodl pro tento zákrok, a druhý den ( shodou okolností to byla sobota...ale nevadí...vzhledem ke skutečnosti, že se znám se skvělou recepční z P.C. Monikou Bräutigamovou - byť jsme v kontaktu dosti sporadicky, tak jsem si říkal "když to nezkusíš...:-)"....tak jsem zvedl telefon a zavolal....a absolutně s tím mým požadavkem, potažmo dotazy neměla i v den zaslouženého volna žádný problém....jediná prodleva byla, když si šla zapnout počítač, abychom mohli i termínově vše zafixovat....tímto bych chtěl ocenit její prozákaznický přístup ( a pokud bude mít tu čest potkat jí na směně v P.C.....poznávací znamení - nejkurdnatější vlasy na okrese...:-D )...tak si i jenom poslechněte jak jedná s klienty....radost pro uši...:-)...no...a zlaté ruce pana doktora Frajera...zde by skutečně sedělo úsloví "nošení dříví do lesa"....konzultace věcná, profesionální....samotný zákrok v analgosedaci naprosto bez problémů, žádné bolesti ( ani darovaný Ibalgin na případné domácí pooperační bolesti jsem nevyužil )....pokud by člověk bral hodně s nadsázkou...."bylo to velmi příjemně strávené odpoledne"...jsem cca 3 týdny po operaci ( a byť jsem si v tomto období nechal růst vousy...i jenom dotykem cítím, že kontura obličeje je "vysekaná" a i s 21denním vousem je vidět celkové zlepšení kontur, nosoretní rýhy jsou "tytam"...druhá brada ( SMAS procedura )...jakoby nikdy nebyla...takže za mne...zatím...:-)...naprosto ideálně využitý korovinočas...:-)....a ještě jednou oběma výšezmíněným....moooooooc děkuji....:-)

Podzim 2020 - prožívám opakovaně momenty hlubokého rozčarování nad svou tváří, když se přihlašuji do Zoom či MS Team videokonferencí. Skvělé osvětlený psací stůl na rozdíl od měkkého světa v koupelně výrazně zviditelňuje nosoretní rýhy a pokleslé tváře. Znovu a znovu, dlouhému vyspání či make-upu navzdory. Po 15 mesících po první konzultaci k tématu “syslíků na obličeji” se odhodlám se objednat na “ty pleťové nítě”. Trocha zklamání, že teď už nejen nítě, ale i mini facelift. Ach jo, bojim, bojim. Dva dny po konzultaci u MUDr. Krajcové a domluvě termínu zákroku čtu článek v Hospodářských novinách, jak v US letí plastické operace. Potěšilo mne, že v tom nejsem sama. Nebýt již objednaného termínu, chvíli bych si o sobě myslela, že jsem jako “ty Američanky”. Já měla v sobě ještě jeden důvod, který v článku není - odpovědnost vůči osobě na druhé straně videohovoru. On či ona si přeci zaskouží se dívat na hezkou tvář. Leden 2021 - Zákrok. Trochu kňourám při píchání anestetik, pak už v klidu držím a raději si nepředstavuj, co se na mé tváři asi děje. Odcházím nezmordovaná. Kamarádka, co mne veze domů, mi říká, že budu vypadat jako po domácí bitce. Druhý den snímám ochranný pás a žádné barevné podlitiny se nekonají. Otoky ano, ale ty asi patří k věci. Poctivě nosím ochranný pás a desinfikuji a promazávám jizvičku. Každý den je mi lip a lip. Druhý rýden už chodím po bytě bez ochrany a citítm se docela dobře. Otoky hodně ustupují. DIsciplinovaně stále spím s ochranou. Po vyndání stehů je mi dobře. Únor 2021 - Ted je mi už nádherně. Na videohovory se velmi těším. Plánuji větší focení hned poté, co bude možné navštívit kadeřníka. Mám pocit, že jsme výborně využila dva týdny a nestrádám, že nemohu teď nikam chodit. Těším se na osobní setkávání, u kterých budu vypadat jako před pandemií či vlastně ještě líp. Pani doktorko, děkuji. Lenka M.

Byla jsem velmi spokojena ze vším co to zahrnuje.Přístup personalu přístup Pana doktora je suprový a s láskou k tomuto oboru!Omladla jsem o deset let a nejde vidět ani jizvička!Jsem rada že jsem mohla timto potkat a poznat velice vstřícny a pozitivni přístup Pana Doktora. Děkuji

ival269527
Minilifting
ival269527

Dobrý den všem, chtěla bych napsat všem, kteří uvažují o faceliftu nebo miniliftingu. Je mi 44 let a měla jsem pocit, že muj krk a obličej už by si facelift zasloužil. A tak jsem se objednala k panu Dr. Petru Vaškovi z Formé clinic. Pan doktor mi na konzulatci doporučil minilifting, což je obdoba faceliftu, ale s menšími jizvičkami s kratší dobou hojení a především cena je podstatně nižší a výsledek není rozhodně ošizen. Minilifting, jak mi pan doktor vysvětlil, se hodí pro mladistvě vypadající pleť, u které je ale už zlehka povislá kuže. Velice u pana doktora ocenuji, že nenutí do zákroku, za každou cenu , pokud vidí ,že stav zatím k tomu neodpovídá, ale vážne se snaží pomoct a hledá nejlepší alternativu pro klienta. Takže za sebe mužu poradit, pokud věkově myslíte, že máte stále čas na tyto zásahy ale na kuži cítíte, že už to není ono, mužu minilifting jen doporučit.

laura322385

Pan doktor Vrbický je profesionál, má mnohaleté zkušenosti a umí velice dobře stav pacienta posoudit a doporučit pro něj jen to nejlepší. V září 2015 jsem podstoupila minilift (MACS) a jsem velice spokojená s výsledkem. Pan doktor je šikovný, trpělivý a hlavně laskavý - nejpříjemnější lékař jakého znám. Nebyl to můj první zákrok, v roce 2008 mi operoval pokleslá dolní víčka ( hodně pokleslá - dědičná) se současnou úpravou kruhů pod očima a výsledek byl neuvěřitelný. Drží dodnes, není třeba už nic maskovat makeupem. V roce 2014 mi po zhubnutí spadly tváře a tak jsem se s důvěrou obrátila na pana doktora. Podstoupila jsem lipografting s velmi dobrým výsledkem. Chtěla bych moc poděkovat, jemu vděčím za to, že se cítím dobře a sebevědomě.

ala780731

U pana primáře jsem podstoupila již druhý zákrok, první byla operace horních víček. Vše proběhlo bez problémů, Mudr. Filip Černoch je velmi sympatický, vstřícný lékař, jeho sestřičky jsou skvělé,v ordinaci vládne rodinná atmosféra.Pokud v budoucnu budu řešit další operace,pak pouze na jejich klinice CBP

maxxandy12

Úžasný výsledek už po 24 hod. Bolest téměř nulová. Paní primářka má zlaté ruce. Prostředí a všichni v něm výteční. Těším se na další zákrok. Vřele doporučuji všem.