MUDr. Kateřina Klauzová MBA
MUDr. Kateřina Klauzová MBA

MUDr. Kateřina Klauzová MBA Premium

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Londýnská 39, Praha, Praha (kraj) Zobrazit mapu
Obvykle odpoví do 30 hodin
MUDr. Kateřina Klauzová MBA
MUDr. Kateřina Klauzová MBA Premium
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

  • Zobrazit telefonní číslo Nezapomeňte zmínit, že máte kontakt od Estheticon.cz
  • Navštívit web
  • 1588 návštěv profilu

MUDr. Kateřina Klauzová, MBA získala své tituly na 3. Lékařské fakultě Univerzity Karlovy a manažerské fakultě ESCUELA SUPEROR Barcelona.

Od roku 2001 do roku 2006 působila ve Fakultní nemocnici v Motole v Praze 5, nejdříve na Dermatovenerologické klinice, poté na Dermatovenerologickém oddělení. V roce 2006 nastoupila jako sekundární lékař na Dermatovenerologickou kliniku 3. LFUK FNKV. Ve stejném roce se stala také součástí týmu Institutu estetické medicíny Asklepion. V roce 2007 se přidala i k Venerologické ambulanci Medicentra v Berouně.

Aktivně se podílí na publikační a editorské činnosti, pravidelně se účastní mnoha odborných lékařských kongresů a předsedá jednotlivým sekcím. Je školitelkou aplikace botulotoxinu i výplňových materiálů včetně aplikace lipolýzy. Je členkou výboru Společnosti estetické a laserové medicíny (SELM).

Má na svém kontě velké množství specializací, atestací, osvědčení, certifikátů a stáží: úspěšně složila atestaci v oboru dermatovenerologie, specializaci v oboru dermatovenerologie a nástavbovou atestaci korektivní dermatovenerologie, je kvalifikovaná v aplikaci kyseliny hyaluronové, botulotoxinu, ošetřování pomocí laserů, aplikace lipolýzy a dalších metod. Absolvovala praktikum kožní augmentace (výplňové materiály), studovala problematiku melanomu a ostatních kožní nádorů, zúčastnila se stáže týkající se duplexní sonografie, kurzu manuální lymfodrenáže, chemického peelingu nebo dětské dermatologie a mnohem více.

V současné době působí jako kožní a korektivní lékařka v Institutu klinické a estetické medicíny Asklepion, kde zastává funkci zástupkyně primářky dermatologie. Specializaci v dermatolovenerologii si vybrala zejména proto, že daný obor zahrnuje množství lékařských disciplín. Ve své praxi se MUDr. Klauzová blíže zaobírá i dermatochirurgií, léčbou křečových žil, lymfatickým systémem lidského těla i estetickou medicínou.

Institut klinické a estetické medicíny Asklepion nabízí svým klientům širokou škálu služeb.Klinika využívá nejmodernějších přístrojů a vybavení, také uplatňuje nejnovější medicínské postupy. Potrpí si na vysokou úroveň péče ze strany odborného týmu lékařů, na osobní přístup k pacientům, příjemné prostředí a design. Asklepion nabízí služby nejen z oblasti dermatologie a plastické chirurgie, ale také plastické gynekologie, stomatologie, cévní chirurgie a ORL. Výjimkou není ani přítomnost praktického lékaře nebo cílená ošetření pro muže.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

První návštěva zdarma:

  • Ne

Cena za konzultaci:

  • 550

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Požádejte: MUDr. Kateřina Klauzová MBA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Skutečné příběhy (1)

Obrázky (9)

Videa (19)

Požádejte: MUDr. Kateřina Klauzová MBA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!

Zodpovězené dotazy (3)

Vhodnost labioplatiky Protége Intima
Odpověď odborníka · 9. 1. 2015
Ženám toužícím po omlazení genitálu a ženám s poruchami sexuálního prožitku po porodu. Ošetření řeší také asymetrickou hypertrofii labií, vyhlazuje jizvy po episiotomii a či kondylomtech, vulvodynie apod.

Kliniky

Požádejte: MUDr. Kateřina Klauzová MBA o bližší informace ohledně zákroku
a odstartujte svoji velkou změnu!