Smas lifting + krk a horní víčka

jarka

Po dlouhém uvažování a srovnávání posudků klinik a lékařů ,
jsem se rozhodla pro Kliniku Leticia v Brně a pana doktora P. Hyže .
07.06. 2017 jsem podstoupila Smas lifting + krk a horní víčka . Zákrok byl proveden v analdosedaci . Dnes po šesti týdnech mohu říct , že jsem s výsledkem velmi spokojená a pana Dr. Hyže a jeho kolektiv můžu jen doporučit.

Zobrazit příspěvky5 Skrýt příspěvky5
Jana

Dobrý den, Jarko. Nebála jste se 3 zákroků najednou? Hijení probíhalo i v teplu dobře? Jaká jsou u těchto zákroků pooperační doporučení? Foto před/ po by byla super! ☺

Zobrazit odpovědi 4
jarka

Halo Jano ,
při každém zákroku zůstava několik procent rizika s tím se musí počítat . Záleží v jakem zdravotním stavu se člověk nachází . Já neberu žádné medikamenty a aji jinak se cítím v mých 62 letech velmi dobře. Strach jsem neměla , nebo nebyl tak silný jako mé přání vylepšit co se dá. Žádný zvláštní tip co se týče hojení nemám . Za dva dny jsem sundala obvaz ( vis fotka ) a s nasazenou maskou pod šátkem jsem šla na procházky . Po týdnu jsem davala masku jen na noc . Fotky před a po zašlu jen na Privat E-mail .
I

Reakce na jarka
Jana

Paní Jarko, stále přemýšlím o reoperaci FL u pana doktora. Jen přemýšlím, komu svěřit svůj obličej, aby to nedopadlo jako poprvé.
Prosím, byla by jste tak laskava a zaslala mi na můj email Vaše foto? Já mám 64 let. Tedy si myslím, že reoperace by ještě nebyla zbytečná. Jen mám velké obavy.
Moc Vám děkuji
Jana

Reakce na Jana
jarka

Napište mě Váš privatni E-mail .

Reakce na jarka
anonym

Dobrý den, mohu se zeptat na cenu za všechny tři zákroky? Díky Iveta

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba
Související recenze a zkušenosti
Doktor ve Vašem okolí