Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 7. 2011 · Aktualizováno: 9. 10. 2023

Mladší o pár let - Epizoda 7 - Nová prsa a nový obličej pro paní Vlastu

Stojí to za to
84970
84971
84972

Hodnocení od vlastimila_kubi66706:

Mladší o pár let - Epizoda 7 - Nová prsa a nový obličej pro paní Vlastu

Paní Vlastimila Kubínová (53) je jiná než většina dosavadních účastnic Mladší o pár let 2. Necítí se stará. Naopak. Cítí se uvnitř asi o deset let mladší, než je, a bojí se stárnutí. Její postava je trénovaná v posilovně a v dobré kondici. Na jejím obličeji se ale podepsala únava - často pracuje v noci a v zakouřeném prostředí, i když je sama nekuřačka. Vzhledem k rodinné situaci si po manželově odchodu navíc musela přibrat ještě další zaměstnání. V noci obsluhuje v herně a ve dne uklízí.

Paní Vlastimile chybí také partner – ráda by vedle sebe v budoucnosti měla mladšího přítele, protože starší partner jí nevyhovoval. Stydí se ale za svá povadlá prsa a v obličeji ji trápí velké „pytle" pod očima. Těch si všiml trenér v posilovně, kam Vlastimila dochází , a právě on byl jedním z impulsů k tomu, že se do proměny přihlásila.

Budou odborníci Kliniky GHC umět sladit její mladě vypadající tělo a její dnes unavenou a povadlou tvář? Co řeknou jejímu stylu života? Nepracuje paní Vlastimila až příliš?

Nemilosrdná Síň pravdy, vedená doc. MUDr. Lubomírem Novákem CSc., vedoucím lékařem Kliniky GHC, a klinickou genetičkou Kliniky GHC MUDr. Monikou Koudovou, není účastníkům proměny Mladší o pár let asi vždy příjemná. Paní Vlastimila je jednou z mála proměňovaných, která nekouří, takže se dočkala v Síni pravdy pochvaly. Genetické vyšetření totiž zjistilo, že paní Vlastimila má sníženou funkci detoxikačních enzymů a karcinogenních látek z kouření by se její tělo těžko zbavovalo. Informace o genetických predispozicích jsou pro paní Vlastu velmi cenné také proto, že nikdy nepoznala svého otce a nezná tedy část své rodinné anamnézy.

Jako své hlavní estetické problémy vidí paní Vlastimila „pytle" pod očima, unavenou pleť a hlavně povislá prsa. „Pleť paní Kubínové je povadlá a na horních a dolních víčkách je nadbytek kůže," souhlasí MUDr. Miroslav Krejča, PhD., primář plastické chirurgie Kliniky GHC. K omlazení pleti zvolil MUDr. Krejča unikátní a nejmodernější metodu současné estetické medicíny: omlazení pomocí kmenových buněk. Paní Vlastě nejprve provede liposukci hýždí, odsátá tuková tkáň je zpracována speciální technologií a posléze obohacena kmenovými buňkami a transplantována do oblasti obličeje. Tam kmenové buňky nastartují různé procesy vedoucí k regeneraci kůže. Zní to až neuvěřitelně, ale je to tak. Tato revoluční metoda patří k nejmodernějším postupům současné estetické medicíny a Klinika GHC je prvním pracovištěm v ČR, které ji nabízí.

Kromě operace horních a dolních víček čeká paní Vlastu ještě modelace prsou, se kterými není tato matka tří dětí už řadu let spokojená. „Modelace spočívá v tom, že pouze změníme tvar prsou a dáme je výše do projekce proti původnímu stavu," říká MUDr. Krejča. S novými prsy je paní Vlastimila spokojená již krátce po operaci – těší se, že už nebude muset v ložnici zhasínat a stydět se za svá prsa, která pro ni osobně kazila jinak hezké tělo.

Lékař paní Vlastimile zakázal po operaci jakoukoliv fyzickou námahu, omezení měly trvat několik týdnů. Bohužel - ani ona nebyla vzorná pacientka. Cítila se dobře a tak místo domácí léčby vyrazila již třetí den do práce, a to rovnou na noční směny. Pobyt v zakouřeném prostředí způsobil otoky očí, ale jinak probíhá hojení velmi dobře.

Stomatolog tentokrát nemá tolik práce jako obvykle. Paní Vlastimila má vlastní zuby, i když o ně nepečuje ideálně a objevuje se počínající paradentóza. MUDr. Abdi Adeeb z Kliniky GHC zvolil konzervativní metody s cílem vlastní zuby uchovat: spravil několik kazů, odstranil zubní kámen a zuby vybělil.

U dermatoložky Kliniky GHC MUDr. Terezy Gabryšové absolvuje paní Vlastimila ještě peeling obličeje a Accent podbradku. „Při prohřívání radiofrekvencí dochází k zahřívání pokožky a ta se zpevňuje," vysvětluje MUDr. Gabryšová.

Paní Kubínová byla s proměnou spokojena a těšila se i na její závěr. Kadeřník prodloužil a zahustil její nekvalitní, léta odbarvované vlasy. S novým vlasy, s „kočičíma očima" od vizážistky Kateřiny Kornové a v trendových modelech od stylistky Heleny Bedrnové předstoupila paní Vlasta před své tři dcery a vnučku.

„Dneska si připadám nejmladší a nejkrásnější," řekla paní Vlasta po proměně. Největší radost má ze svých znovu pevných prsou, řídí se radami lékařů a těší se na muže svých snů. Na letní dovolenou vyrazí v nových plavkách. Získaná sebedůvěra z Vlasty nyní přímo vyzařuje, a tak věřme, že k moři už nepojede jen s kamarádkou jako obvykle! Zkrátka - že jí proměna přinese do dalšího života také štěstí.

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Modelácia - krásne prirodzené prsia

Dňa 14.12.2016 som podstúpila modeláciu prsníkov bez implantátov u MUDr. M.Klouda v Sanus Hradec Králove. Na zákrok som sa odhodlávala takmer dva roky, čítala som hodnotenia lekárov a zariadení, diskusie pacientov a fotky pred a po. Nechcela...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.