Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 4. 2018

Bezbolestné odstranění kožních výrůstků

Stojí to za to
Průměrná cena: 6.000 Kč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Paní doktorka byla příjemná, zákrok byl rychlý a bezbolestný. Vše se mi ještě hojí, ale věřím, že vše bude v pořádku. Byla jsem ještě na odstranění pigmentové skvrny, ale u ní to vypadá, že nezmizí. Což podle mého názoru není vina paní doktorky, ale spíše jde jen o mé tělo. Celkově jsem byla velice spokojena a pokavaď budu potřebovat, tak půjdu určitě zase k této paní doktorce. Jen se mi zdá škoda, že je zpoplatněna konzultace, která trvá ani ne minutu ?. Bylo by fajn, kdyby bylo 500 Kč odečteno při realizaci zákroku. Ale jinak jsem s tím počítala, takže celkově velká spokojenost.

0

Komentářů (0)

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Recenze primářka Fajkošová

Již mnoho let se s naprostou důvěrou obracím na paní primářku Fajkošovou a s její prací i přístupem jsem maximálně spokojená, takže tak budu činit i nadále. S prostředím kliniky i ostatním personálem jsem také bez výhrad spokojená, profesionalita...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.