15. 4. 2021 · Aktualizováno: 14. 9. 2023

Labioplastika s lokálním umrtvením

U paní doktorky jsem podstoupila labioplastiku s lokálním umrtvením. Paní doktorka je příjemná, empatická a s výsledkem zákroku jsme velmi spokojená. Čekací doba na konzultaci i samotný zákrok je velmi krátká, vše jsme stihli v rámci cca 14 dní. Klinika je čistá, zaměstnanci ví, co mají dělat, vše běží jako po drátcích, instukce jsou jasné. Paní doktorku i kliniku SurGal Clinic mohu jen a jen doporučit. Kéž by to takto fungovalo všude.

Komentáře (2)

Dobrý den Liduu, podle čeho jste si kliniku vybrala? Byla jste i na více konzultacích? Děkuji
Dobrý den, udělala jsem si jen průzkum na internetu. Surgal Clinic na mě působil nejlépe, vzdálenost domu super a definitivně rozhodly recenze na paní doktorku. Byla jsem nadšena, ze stačí 1 konzultace a až v den operace krevní a covid testy.

Modelace prsou a Labioplastika

Dne 14.5.2014 jsem podstoupila dva zákroky na klinice Formé Clinic v Praze. Jednalo se o Modelaci prsou a Labioplastiku. Zákrok prováděl MUDr. Tomáš Beneš. Setkala jsem se zde s absolutně profesionálním přístupem a péčí na kterou budu dlouho...