Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

20. 12. 2017 · Aktualizováno: 20. 9. 2023

42 let, Operace očních víček

Stojí to za to
Průměrná cena: 12.500 Kč

Hodnocení od Lineta:

42 let, Operace očních víček

Pan doktor Libor Kment - jedním slovem super ! Než jsem se rozhodla pro operaci víček, prošla jsem si kolečko konzultací na jiných klinikách. Po konzultaci s panem doktorem - bylo jasno :-) Empatický, trpělivý, profesionál. Vše mi vysvětlil, rozmluvil mi analgosedaci :-), za což jsem mu byla později vděčná, zákrok vůbec nebolel a celou dobu během operace jsme si povídali. Čekací termín je sice na trochu delší dobu, ale rozhodně stojí za to, si na něho počkat :-) Jsem maximálně spokojená a mohu pana doktora a celý team Esthé kliniky jen doporučit ! V přídadě, že bych v budoucnu uvažovala o nějakém dalším zákroku moje volba je jasná!

1

Komentář (1)

Lineto, prosím, jak dlouho byla čekací doba na operaci víček?
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Vrátilo se mi sebevědomí

Velmi děkuji celému kolektivu zaměstnanců na klinice plastické chirurgie a zejména paní doktorce Kateřině Bodiánové za nadstandartní, velmi vstřícný a lidský přístup k pacientovi a za perfektně provedené operace, které mi vrátily chuť do života. Před...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.