MUDr. Veronika Protivová

MUDr. Veronika Protivová

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Františka Kloze 2609, Kladno, Středočeský kraj
MUDr. Veronika Protivová
MUDr. Veronika Protivová
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

MUDr. Veronika Protivová je chiruržka věnující se všeobecné a plastické chirurgii. Pracuje v Nemocnici Slaný a v Ordinaci SK Kladno s.r.o. Úspěšnĕ vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, již během studia absolvovala dlouhodobé stáže na Klinice popáleninové medicíny a Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. V rámci postgraduálního vzdělávání získala certifikát Základního chirurgického kmene.

Aktuálně pracuje jako lékařka na chirurgickém oddělení Nemocnice Slaný, kde působí od roku 2011. V roce 2018 se přidala ještě k týmu Ordinace SK Kladno.

MUDr. Veronika Protivová diagnostikuje a léčí chronické šlachové či úponové bolesti, degenerativní onemocnění či záněty šlach, burzy, ganglia. Dále provádí operace lipomů, atheromů, hemangiomů, znamének, kožních a podkožních nádorů. Na doporučení dermatologa pomáhá v široké exstirpaci maligních kožních nádorů. Dále se specializuje na léčbu a operace zarostlých nehtů, léčbu chronických a nehojících se ran.

Ordinace SK Kladno s.r.o. provozuje chirurgickou a ortopedickou ambulanci se zaměřením na všestrannou péčí o sportovce. Naši lékaři mají celoživotní zkušenosti s péčí o aktivně žijící jedince. Ambulace je ovšem přístupná široké veřejnosti, nejen špičkovým sportovcům.

Mezi kolegy MUDr. Veroniky Protivové patří zakladatel centra chirurg a ortoped MUDr. Vladimír Lemon, dále ortoped MUDr. David Homer a chirurg MUDr. Petr Kleisner. Odbornou asistenci poskytují zdravotní sestry Iveta Chocholáčková, Ivana Kleisnerová, Radka Oličová, Romana Švestková a Olga Veselá.

Ordinaci SK Kladno najdete na ulici Františka Kloze s číslem 2609 v Kladnĕ. Ordinace se nachází v prvním patře fotbalového stadionu Františka Kloze. Klinikaje pro vásotevřena každý všední den. MUDr. Veroniku Protivovou zastihnete v ordinaci v úterý od 16:00 do 19.00. V ordinačních hodinách od 8:00 do 15:00 je možno přijít na konzultaci bez objednání. Odpoledne od 16:00 do 19:00 je zapotřebí se objednat.

Budeme se těšit na vaši návštěvu

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje
Chirurgie ruky

Úžasná empatická lékařka, osoba na správném místě. I ve vypjaté situaci u vážnějšího úrazu hlavy velmi vyrovnaně reagovala, uklidnila mě a něžně ošetřila ročního syna. Maminka, lékařka i anděl v jednom :) Výtečná péče, příjemná komunikace a pečlivé...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (2)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.