Odborníci v okolí

Více

Odborníci v okolí

Více

MUDr. Veronika Protivová

Chirurgie Kladno

Napište nám

Recenze

Podělte se o svou zkušenost

Ošetřoval Vás MUDr. Veronika Protivová a máte osobní zkušenost se zákrokem v této ordinaci? Vložte recenzi, pomozte ostatním se rozhodnout.


Profil - MUDr. Veronika Protivová - Chirurgie Kladno

Specializace a preferovaná oblast činnosti

MUDr. Veronika Protivová je chiruržka věnující se všeobecné a plastické chirurgii. Pracuje v Nemocnici Slaný a v Ordinaci SK Kladno s.r.o. Úspěšnĕ vystudovala 3. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy, již během studia absolvovala dlouhodobé stáže na Klinice popáleninové medicíny a Klinice plastické chirurgie Fakultní nemocnice Královské Vinohrady. V rámci postgraduálního vzdělávání získala certifikát Základního chirurgického kmene.

Aktuálně pracuje jako lékařka na chirurgickém oddělení Nemocnice Slaný, kde působí od roku 2011. V roce 2018 se přidala ještě k týmu Ordinace SK Kladno. 

MUDr. Veronika Protivová diagnostikuje a léčí chronické šlachové či úponové bolesti, degenerativní onemocnění či záněty šlach, burzy, ganglia. Dále provádí operace lipomů, atheromů, hemangiomů, znamének, kožních a podkožních nádorů. Na doporučení dermatologa pomáhá v široké exstirpaci maligních kožních nádorů. Dále se specializuje na léčbu a operace zarostlých nehtů, léčbu chronických a nehojících se ran.

Naše ordinace

Ordinace SK Kladno s.r.o. provozuje chirurgickou a ortopedickou ambulanci se zaměřením na všestrannou péčí o sportovce. Lékaři mají celoživotní zkušenosti s péčí o aktivně žijící jedince. Ambulace je ovšem přístupná široké veřejnosti, nejen špičkovým sportovcům.

Mezi kolegy MUDr. Veroniky Protivové patří zakladatel centra chirurg a ortoped MUDr. Vladimír Lemon, dále ortoped MUDr. David Homer a chirurg MUDr. Petr Kleisner. Odbornou asistenci poskytují zdravotní sestry Iveta Chocholáčková, Ivana Kleisnerová, Radka Oličová, Romana Švestková a Olga Veselá.

Ordinaci SK Kladno najdete na ulici Františka Kloze s číslem 2609 v Kladnĕ. Ordinace se nachází v prvním patře fotbalového stadionu Františka Kloze. Veškeré dotazy směřujte na telefonní číslo 722 133 870, nebo napište na e-mailovou adresu info@ordinaceskkladno.cz. Centrum je otevřeno každý všední den. MUDr. Veroniku Protivovou zastihnete v ordinaci v úterý od 16:00 do 19.00. V ordinačních hodinách od 8:00 do 15:00 je možno přijít do centra bez objednání. Odpoledne od 16:00 do 19:00 je zapotřebí se objednat.

Naše fotografie

Zobrazit více Zobrazit méně

Zákroky

Info
Dupuytrenova kontraktura - Injekční léčba
Estetické operace přednoží
   Zarůstání nehtů
Injekční výplně
   Výplně na bázi kyseliny hyaluronové Bioremodelace PROFHILO
Korekce ušních dírek, ušních lalůčků
Odstranění znamének, kožních výrůstků

Zobrazit více Zobrazit méně

Upozornění

  • Ceny jsou pouze orientační.
  • Ceny zákroků nemusí obsahovat anestezii, speciální prádlo, konzultaci apod.

Napište nám

Adresy

Chirurgie Kladno
Adresa
Františka Kloze 2609
272 01 Kladno
Česká republika