Redukčně-modelační mammaplastika pro gigantomastii

Madeira

V listopadu 2017 jsem podstoupila ze zdravotních důvodů zmenšení prsou (redukčně-modelační mammaplastika, hrazeno pojišťovnou) ve FN Vinohrady u MUDr. Martina Chorváta. Operace proběhla naprosto bez komplikací, pooperační stav bez bolestí. Perfektní a profesionální výkon pana doktora doplnily svou péčí ochotné a usměvavé sestřičky. S výsledkem jsem velice spokojena, děkuji!

Zobrazit příspěvky6 Skrýt příspěvky6
Bety

Dobrý den!
Je to velice pěkná práce a hojení.Já jdu 20.února a hooodně se bojím.
Ale ne v Praze.
Bety

Zobrazit odpovědi 5
Madeira

Dobrý den, není se čeho bát! Těšte se na výsledek, který opravdu stojí za to! Fotky, které jsem zveřejnila jsou "po" měsíci.
Madeira

Reakce na Madeira
Bety

No to je skvělé,po měsíci!!!!! To bych nevěřila,tak po půl roce .-))to jo,nadhera
Je ve mě mala dušička...mám 75 i,nejraději bych 75 b .:-))
B

Reakce na Bety
Bety

Mohu se ještě zeptat jaké jste používala pooperační přípravky-podprsenka,co na jizvy???
Díky moc

Reakce na Bety
Madeira

Po operaci je nutné nosit kompresní podprsenku. V nemocnic mi doporučili zn. lipoelastic (s velikostí a objednávkou mi pomohli). Jizvy jsou zprvu zalepeny, teprve poté jsem je promazávala vepřovým sádlem. Nyní mi byly doporučeny speciální náplasti medimplant pro péči o jizvy.

Reakce na Madeira
Bety

Děkuji za odpověď. Bety

Pani "Madeira" děkuji Vám za kladné…

MUDr. Martin Chorvát

Pani "Madeira" děkuji Vám za kladné hodnocení, jsem rád, že Vám zákrok pomohl jak po stránce zdravotní, tak i psychické, neuveřitelně Vám nový dekolt zvedl sebevědomí, co bylo vidět na poslední kontrole v roce 2017. Já Vám přeji vše dobré, zdraví a užívejte si tu změnu! S pozdravem MUDr.Martin Chorvát

Zobrazit příspěvky1 Skrýt příspěvky1
Madeira

Ano, opravdu mi tento zákrok velmi pozitivně změnil můj život v mnoha směrech. Kdo nezažil, nemůže pochopit, co pro mne tato změna znamená. Při mém zaměstnání je kladen velký nárok na vizáž. Nyní se mohu oblékat podle pocitu a příležitosti, a již nejsem omezována velikostí nadměrného dekoltu.Všem ženám, které ještě váhají, bych ráda vzkázala, "nebojte se, výsledek za to stojí".
Vám, pane doktore děkuji, přeji zdraví a mnoho pracovních úspěchů v tomto roce!
pacientka M.

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti

Spokojený/á     

Ze zdravotních důvodů (bolest hlavy, brnění prstů na rukou,...) jsem se po konzultaci s obvodní lékařkou rozhodla pro zmenšení prsou. Na doporučení kamarádky jsem se obrátila na plastickou chirurgii ve Fakultní nemocnici... Více 

2 Likes   1 Komentář  
Doktor ve Vašem okolí