Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 5. 2022 · Aktualizováno: 25. 9. 2023

Operace horních víček 27.4.2022

Stojí to za to
Průměrná cena: 16.000 Kč
131795
131796
131790
131791
131792
131793
131794
+2

O lékaři

Hodnocení:
Klinika krásná a voňavá, paní Veliká vstřícná a lidská, pan doktor klidný a profesionální. Doporučuji!

Asi od 43 let jsem kvůli čím dál těžším horním víčkům přemýšlela o jejich operaci. Letos jsem se (po pěti letech) konečně odhodlala, a to hlavně díky nové klinice poblíž bydliště, kterou otevřeli MUDr. Veliký s paní. Na dotaz přes net jsem obratem obdržela odpověď, po telefonu dostala základní informace a domluvila si konzultaci, kde mi panem doktorem bylo vše potřebné vysvětleno a sjednali jsme závazný termín. Krásné voňavé prostředí, paní Veliká vstřícná a lidská, pan doktor klidný a profesionální. Při operaci na mě pan doktor mluvil, vysvětloval co dělá, co bude následovat, což pro mě bylo absolutně skvělé!!! Kdo máte strach - nemusíte! Před, při ani po operaci opravdu nic nebolí! (Jediné malinko nepříjemné byly injekce anestezie, a i ty jen chvililinku a pouze v koutcích.) Ten den jsem šla spát dřív a s podloženými zády, druhý den mi dopoledne bylo celkem slabo - asi tlak a vše dokupy, poté ale vše naprosto v pohodě, jen jsem vypadala čím dál víc jako Drákula řízlý Frankensteinem :-D nejsem z těch šťastlivkyň, kterým se neudělá ani modřinka. Poctivě jsem fotila,- možná to někomu z vás pomůže, hůř asi fakt nikdo vypadat nebudete :-) Neuvěřitelné na celé věci byl velmi rychlý proces hojení. Pátý den jsem šla do práce (monokl už šlo zakrýt make-upem). Sedmý den po odlepení náplasti jsem se krapet vyděsila, ty modré kudrnaté vlasce nevypadaly nejlíp, ale po jejich odstranění panem doktorem se stalo přesně to, co predikoval,- snad už do hodinky dvou se kůže sama jakoby vypnula a jizva je den ode dne hezčí a hezčí, po třech týdnech viditelná fakt jen při bližším zkoumání. Ovšem efekt, ten je boží!!! nemusím krčit čelo a "vytahovat" víčka, abych viděla, ta tíha je pryč a jako bonus i doopravdy příjemně omlazený vzhled. Celému týmu s MUDr. Velikým do Poděbrad posílám ohromný dík a rozhodně DOPORUČUJI :-)

2

Komentáře (2)

Mala som Op horných a spodných viecok v jeden deň asi jednu modrinu . Mate to katastrofálne des a hrôza .
Odpovědět
:-) tak to jste jedna z těch šťastlivců, jak jsem psala :-) Každopádně mi ten týden stál za to, výsledek je více než skvělý :-)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.