Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

23. 5. 2022 · Aktualizováno: 3. 6. 2022

Operace horních víček 27.4.2022

Stojí to za to
Průměrná cena: 16.000 Kč
131795
131796
131790
131791
131792
131793
131794
+2

O lékaři

Hodnocení:
Klinika krásná a voňavá, paní Veliká vstřícná a lidská, pan doktor klidný a profesionální. Doporučuji!
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Asi od 43 let jsem kvůli čím dál těžším horním víčkům přemýšlela o jejich operaci. Letos jsem se (po pěti letech) konečně odhodlala, a to hlavně díky nové klinice poblíž bydliště, kterou otevřeli MUDr. Veliký s paní. Na dotaz přes net jsem obratem obdržela odpověď, po telefonu dostala základní informace a domluvila si konzultaci, kde mi panem doktorem bylo vše potřebné vysvětleno a sjednali jsme závazný termín. Krásné voňavé prostředí, paní Veliká vstřícná a lidská, pan doktor klidný a profesionální. Při operaci na mě pan doktor mluvil, vysvětloval co dělá, co bude následovat, což pro mě bylo absolutně skvělé!!! Kdo máte strach - nemusíte! Před, při ani po operaci opravdu nic nebolí! (Jediné malinko nepříjemné byly injekce anestezie, a i ty jen chvililinku a pouze v koutcích.) Ten den jsem šla spát dřív a s podloženými zády, druhý den mi dopoledne bylo celkem slabo - asi tlak a vše dokupy, poté ale vše naprosto v pohodě, jen jsem vypadala čím dál víc jako Drákula řízlý Frankensteinem :-D nejsem z těch šťastlivkyň, kterým se neudělá ani modřinka. Poctivě jsem fotila,- možná to někomu z vás pomůže, hůř asi fakt nikdo vypadat nebudete :-) Neuvěřitelné na celé věci byl velmi rychlý proces hojení. Pátý den jsem šla do práce (monokl už šlo zakrýt make-upem). Sedmý den po odlepení náplasti jsem se krapet vyděsila, ty modré kudrnaté vlasce nevypadaly nejlíp, ale po jejich odstranění panem doktorem se stalo přesně to, co predikoval,- snad už do hodinky dvou se kůže sama jakoby vypnula a jizva je den ode dne hezčí a hezčí, po třech týdnech viditelná fakt jen při bližším zkoumání. Ovšem efekt, ten je boží!!! nemusím krčit čelo a "vytahovat" víčka, abych viděla, ta tíha je pryč a jako bonus i doopravdy příjemně omlazený vzhled. Celému týmu s MUDr. Velikým do Poděbrad posílám ohromný dík a rozhodně DOPORUČUJI :-)

2

Komentáře (2)

:-) tak to jste jedna z těch šťastlivců, jak jsem psala :-) Každopádně mi ten týden stál za to, výsledek je více než skvělý :-)
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

60 let - operace horních víček

Chtěla bych touto cestou poděkovat celému kolektivu CBP kliniky, hlavně úžasnému panu primáři Černochovi.I když jsem měla před operací horních víček veliký strach, moje obavy se po příchodu na kliniku díky velice příjemnému chování personálu...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.