Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

6. 2. 2020 · Aktualizováno: 4. 5. 2021

Sbohem komplexy - plastika prsou a můj splněný sen

Stojí to za to
87226
87224
87225

O lékaři

Hodnocení:
Splněný sen - plastika prsou - sbohem komplexy
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Neskutečná radost a spokojenost. Veliké díky patří klinickému centru Iscare a hlavně panu primáři. Přístup od samotného prvního telefonátu, přes první konzultaci, nástupu na operaci až po první kontrolu prostě super. Naprosto úžasný a milý přístup. To vše ještě podporovalo moje nadšení. A hlavně žádné dlouhé čekání :) byla jsem děsně natěšená. Operaci jsem podstoupila 16.1. mám anatomické implantáty Mentor 300ml pod sval. A spokojenost je opravdu veliká :) i přes bolest, kterou jsem si vytrpěla (přeci jen mám 179cm a 53kg) mám konečně pocit, že jsem žena a nemohu se dočkat léta :D Podstoupit augmentaci bylo jedno z naprosto nejlepších rozhodnutí v životě :) Ještě jednou OBROVSKÉ DĚKUJI :)

2

Komentáře (2)

Ahojda Peula, prsa máte nádherná a jaké bylo první léto? Co se týče implantátů. Měla jste už dopředu jasno, že budete chtít Mentor? Věděla jste, že je to v celosvětovém měřítku 1 mezi lékaři i pacientkami?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.