Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Ošetření pleti krevní plazmou

Už jsem po zákroku Stojí to za to
radmila
Radmila
Jílové u Prahy · Vytvořeno: 4. 3. 2020 · Aktualizace: 7. 3. 2020

O lékaři

Kontaktovat odborníka
Hodnocení:

Ošetření pleti krevní plazmou

Příběh

Využila jsem akce, kterou nabídla tato klinika 1.3.2020 Pana doktora jsem neznala, ale přečetla jsem si vše o této možnosti ošetření. Loni v červnu jsem podstoupila Aptos a chtěla jsem nyní nějak vyladit tváře. S přístupem pana doktora jsem byla nadšená. Přidal mi do mé plazmy i kyselinu hyal a ozon. Jeho lehká hbitá ruka rychle, ale citlivě ošetřila hlavně střed mého obličeje, vyplnila nosoretky a já myslím, že pracoval se zájmem a ohodnotil se mnou nejdříve stav současný a který by měl následovat. Vím, že plazmaterepie není trvalá, ale byla jsem před měsícem na plazmě jinde a byla jsem velmi zklamaná. Ani jsem neviděla, zda mi do plazmy přidali kyselinu, vše proběhlo vlastně jinak. Zde pan doktor přede mnou všechno "míchal", na ruku mi nalepil štítek použité kys.hyal. Nakonec jsem sice vypadala jako cedníček, ale jen takové mini vpichy, leč jeden vedle druhého. Na cestu domů mi doktor nabídl roušku a já jí s úsměvem přijala a vyrazila do ulice s rouškou na ústech. V dnešní době koronaviru, jsem si užila pohledů lidí.....určitě nikoho nenapadlo, co vlastně pod schovávám. A jak mám ve zvyku, když mi byla učiněna "bolest" šla jsem si koupit do Tchiba pěknou podprsenku, jako bolestné. A jasně i s tou rouškou. Ovšem samotné ošetření mi od Dr. Mihaila Tujicova nijak nebolelo a já jsem byla spokojená. Nyní jsem den PO a až na mini modřinky sem tam, se vpichy tváří méně viditelně a a já se těším, jak to dopadne až si to celé sedne. Pana doktora doporučuji a děkuji mu za péči. Dělal vše sám, žádné asistentky mu nepomáhaly, což mne na klinice udivilo. Jen tam byla k dispozici chvíli překladatelka, protože lékař je Rus nebo Armén. Ale já postupně oprášila ruštinu a docela dobře jsme se pak domlouvali. Děkuji pane doktore.

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

radmila
radmila

· Jílové u Prahy

· 7. 3. 2020

Budu ráda, když mu mé díky vyřídíte. Vše si sedlo a vypadá to přirozeně a to je to co já upřednostňuji. Je to vše o lékaři. Žádné modřinky, ale kůže vyplněná....no paráda. Pan doktor je šikulka a má můj obdiv. Vděčná klientka Radka

Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Aktualizujte svůj příběh
Aktualizujte svůj příběh
Líbil se vám tento příběh?
Sdělte nám svůj příběh s estetickou chirurgií
Začít hned
Zobrazit vše

Více skutečných příběhů

Informace zveřejňované na portálu Estheticon.cz nemohou v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.