MUDr. František Hošek

MUDr. František Hošek

(1 Recenze)·100% doporučuje
Ohodnotit
Sokolská 581, Hradec Králové, Královéhradecký kraj
MUDr. František Hošek
MUDr. František Hošek
(1 Recenze)·100% doporučuje

Informace

Proč zvolit naši kliniku?
  • Operace probíhají na Chirurgické klinice FN v Hradci Králové, kde je k těmto výkonům uzpůsoben samostatný sál plastické chirurgie, který je vybaven těmi nejnovějšími technologiemi. Pacientům jsou po celou dobu pobytu k dispozici celý tým odborníků, a to včetně profesionálních anesteziologů. Pobyt je možné zpříjemnit nadstandardním pokojem.

MUDr. František Hošek studoval na VLVDÚ Jana Evangelisty Purkyně v Hradci Králové a na Lékařksé fakultě Univerzity Karlovy v Hradci Králové. V roce 1983 získal na Lékařské fakultě akademický titul MUDr. Po promocích nastoupil jako náčelník zdravotnické služby vojenského útvaru do Plzně, kde zůstal až do roku 1988. Ve témž roce také úspěšně složil atestaci z všeobecného lékařství. Od roku 1988 do roku 1992 působil jako lékař na chirurgickém oddělení vojenské nemocnice v Terezíně. Mezitím, v roce 1991, získal atestaci I. stupně v oboru chirurgie. Mezi lety 1992 a 2006 pracoval na Chirurgické klinice FN v Hradci Králové, na oddělení plastické chirurgie a Katedře válečné chirurgie. V roce 2001 složil atestaci z plastické chirurgie. Zúčastnil se řady studijních pobytů, stáží a kurzů. Zajímal se o chirurgii obličeje, defekty měkkých tkání, o plastickou i estetickou chirurgii. Byl 7 měsíců na misi v Chorvatsku, také na odborných stáží na klinikách popálenin a plastické chirurgie. Věnuje se také výuce studentů v oboru všeobecné chirurgie na Lékařské fakultě UK v Hradci Králové a VLA JEP v Hradci Králové. Rovněž výuce v oboru plastické chirurgie a BATLS na LF UK a FVZ UO v Hradci Králové. Je členem hned několika odborných společností.

Od roku 1992 se MUDr. František Hošek věnuje léčebné preventivní činnosti na Chirurgické klinice Fakultní nemocnice v Hradci Králové. Zde se zaměřuje zejména na oblast všeobecné chirurgie, plastické chirurgie a léčbu popálenin. Od roku 2001 se zabývá organizací a garancí léčby termických poranění. Jeho hlavní oblastí zájmu je léčba zmíněných popálenin, dále omrzlin, maligního melanomu, také plastická, estetická chirurgie a chirugie ruky.

Možnost videokonzultace:

  • Ne

Financování nebo platební prostředky:

  • Ne

Hlavní zákroky

Plastická chirurgie

Dermatologie

Operace intimních partií

Kosmetická ošetření

Recenze (1)

5.0
1 Recenze · 100 % doporučuje

Ohleduplný přístup

Kompletní příběh (Odstranění znamének):

Velmi děkuji panu doktorovi Hoškovi za jeho perfektní práci,šetrné zacházení při výkonu a ohleduplný a povzbuzující přístup. Pokud by mně postihla podobná záležitost znovu a už to bylo 3 krát, vždycky se budu objednávat k němu, protože má moji velkou...Číst dál

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.

Obrázky (1)

Kontaktujte Verified kliniky, které vám mohou nabídnout ošetření.