Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

6. 3. 2021 · Aktualizováno: 8. 10. 2023

Konec svědění hlavy a mastných lupů

Stojí to za to
Průměrná cena: 3.500 Kč
115320
115319
115318
115317
5 adres v Jihomoravský kraj, Moravskoslezský kraj, Pardubický kraj...

Hodnocení od SonaCh:

Zákrok jsem podstoupila kvůli mastícím se vlasům, lupům a svědící pokožce. Na klinice mě objednali rychle a tak jsem se nemusela trápit dlouhé měsíce čekáním na vyšetření. Prostředí na klinice bylo velmi pěkné a příjemné a stejně tak personál. Paní doktorka se vyptala na všechny podrobnosti nejenom ohledně vlasových problémů, ale také na životní styl, vitamíny apod. Vyšetřila mě a doporučila mi léčbu. Samotné vyšetření stálo sice 800 korun, ale tato částka je jednorázová a další kontroly se již neplatí. Líbilo se mi, že mi paní doktorka léčbu (produkty-olej a dva šampony) nenutila, pouze doporučila! Na další kontrole (po 5 týdnech) již bylo vidět zlepšení a paní doktorka byla opět moc milá a vstřícná. Určitě tuto kliniku doporučuji!

Vždy mě trápilo, že se moje vlasy rychle mastí a jsou plné lupů. Všude jsem slyšela, že je to proto, že si myji vlasy moc často (denně nebo obden) a že si je musím mýt maximálně 1x za týden... ale to prostě nešlo. Vlasy byly nechutné, vždy jsem na ně musela nanést tunu suchého šamponu a nosila jsem jen culík. K tomuto všemu se nakonec přidalo ještě ukrutné svědění, kdy jsem si pokožku hlavy vždy rozdrápala do krve a bylo vše ještě horší. Záchvaty svědění byly strašné, nemohla jsem se v tu chvíli soustředit na nic jiného a na veřejnosti zběsilé drbaní ve vlasech nebudilo dobrý dojem... a tak jsem si řekla a dost!

Hledala jsem na internetu různé rady (mýt/nemýt, foukat/nefoukat).. používala jsem různé šampony, ale nic. Až jsem narazila na pojem trichologie...nikdy jsem tento název neslyšela a tak jsem se dívala co to vlastně znamená a co mi může nabídnout. Našla jsem si nejbližší trichologii v Brně a objednala se.

Přišla jsem do ordinace Clinacal Hair & Health a byla jsem mile překvapená příjemným prostředím i personálem. Paní doktorka se na všechno vyptala, vyšetřila mi vlasovou pokožku i samotný vlas, navrhla řešení (vlasový olej a 2 různé šampony) a zodpověděla moje otázky (hlavu si můžu v mém případě hodně se mastící pokožky umývat častěji a rozhodně pokožku hlavy foukat fénem). Zaplatila jsem celkem okolo 3000 (800 za vyšetření a zbytek za olej a šampony). Olej (viz foto) se aplikuje večer na postižená místa (kde mám pokožku poškozenou od drbání a kde mě svědí) 2x týdně. Zelený šampon (viz foto) je na mastné vlasy a aplikuje se ráno po aplikaci oleje. Tímto šamponem si vlasy myji v předklonu, aby se pokožka prokrvila a ještě si ji bříškami prstů masíruji. Modrý šampon je neutrální na zbývající dny v týdnu, kdy si umývám vlasy. Všechny šampony jsou velice příjemné a moje pokožka se po nich cítí skvěle.

Paní doktorka mě objednala na kontrolu asi po 5 týdnech. Byla opět milá a vstřícná. Byla jsem v šoku, jak se moje pokožka změnila i když lupy jsem měla pořád (zase nemůžu čekat, že po tak krátké době zmizí všechno...). Doporučila mi navíc peeling (stojí 510) a jinak mám pokračovat v tom, co už bylo zavedené. Doporučila mi navíc hodně vlasy vyčesávat, aby lupy, které se již pouští vlasové pokožky a chytají se na vlasech, odcházely pryč. Za samotné vyšetření jsem již neplatila nic.

Opět mě objednala za 7 týdnů na kontrolu a já věřím, že už bude všechno v pořádku! I když jsem dlouho zvažovala návštěvu trichologa, rozhodně toho nelituji a všem, kdo mají problémy jako já, ji vřele doporučuji! Jděte do toho, stojí to za to!

1

Komentář (1)

Dobrý den Soňo,
ráda slyším, že se Vám díky trichologickému vyšetření, šampónům a olejíčkům pokožka vydatně zlepšila a doufám, že to bude jen lepší a lepší. 😊
Budeme rádi pokud nás budete po další kontrole informovat.
Mějte se krásně
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.