Zvětšení prsou, Hradec Králové

Unicorn

Před několika dny jsem podstoupila augmentaci z velmi slabých A na hezká B, implantát Arion anatomický 285 ml pod sval. Z výsledku jsem nadšená už teď, ačkoliv prsa nejsou ještě zcela zahojená, a jejich tvar tak není úplně finální. Pan doktor je absolutně úžasný člověk, po profesionální i lidské stránce a já nemohu jinak, než ho všem doporučit. Díky jeho pozitivnímu přístupu ze mě opadl všechen stres, a už po konzultaci jsem se těšila na další setkání. Veškerý personál v Sanusu byl moc milý a ochotný, a to i v situaci, kdy jsem fňukala, že se bojím napichování žíly :D
Cena je včetně pobytu a prádla.

Zobrazit příspěvky3 Skrýt příspěvky3
Lucie

Unicorn a předoperační vyšetření jsou také v ceně? Už jste za nic nedoplácela? A jaké kompresní prádlo máte? Víte značku? Někde radí, že je lepší mít kompresní podprsenky po operaci prsou dvě, kvůli praní - jak to máte vy?

Zobrazit odpovědi 2
Unicorn

Předoperační vyšetření v ceně nejsou, platila jsem jen mamologii - 320 Kč a pak ještě první konzultaci v Sanusu - 450 Kč, ostatní bylo zdarma. Podprsenku mám jednu, cca po týdnu jsem jí vyprala a vyfénovala a tak jsem bez ní byla jen chvilku, a tak to asi hodlám dělat do budoucna, místo investice do další podprsenky si raději koupím pak nějaké hezké prádlo ? Značka je to Lipoelastic, typ viz foto.

Reakce na Unicorn
Unicorn

6 týdnů po operaci

Recenze lékaře

Celkové hodnocení
Chování, jednání a přístup lékaře
Odpověděl na mé dotazy
Čas strávený se mnou
Pooperační péče
Komunikace přes telefon nebo email
Ochota a příjemnost personálu
Čekací doba

Související recenze a zkušenosti