Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

24. 7. 2017 · Aktualizováno: 28. 9. 2023

3 dny po operaci prsou

Stojí to za to
Průměrná cena: 77.600 Kč

Hodnocení od Veky:

3 dny po operaci prsou

Jsem 3 dny po operaci na této klinice. Již při konzultaci si mě pan doktor Kulhánek získal tak, že i když jsem měla domluvené ještě 2 konzultace, tak jsem je zrušila a vůbec jsem neuvažovala, že bych se nechala operovat někde jinde. Úžasný přístup a vysvětlení všeho co jsem potřebovala. Po operaci zatím parádní výsledek přesně dle mých představ. Rozhodně nemenší díky patří neuvěřitelně ochotným sestřičkám, na kterých nebylo ani kapičku znát, že by je mé požadavky obtěžovali. První noc po operaci jsem trpěla opravdu silnými bolestmi a sestřička u mě byla snad každou hodinu, zda něco nepotřebuji atd.. Po návratu domů následující den ještě kontrola od sestřičky, zda je vše v pořádku, což jsem opravdu nečekala a neuvěřitelně to potěšilo.

8

Komentářů (8)

Mohu se zeptat kde jste byla?
Odpovědět
Inter Clinic v Radotíně
Odpovědět
Mám Anatomický implantát Mentor 390ml a naprostá spokojenost, dr. Kulhánek má zlaté ručičky.
Odpovědět
Ahoj , jsem objednána na konzultaci , chci se zeptat předpokládám ze cenu mas o tolik vyšší jelikož byli jiné implantáty je tak ? Operuje tam pouze pan dr Kulhánek nebo se mi muže stát ze na třetím na někoho jiného ? Děkuji a jeďte dotaz , jak dlouho po op. Si byla schopna třeba psát na PC ? Děkuji milis
Odpovědět
Ahoj,<br />
<br />
Byla jsem objednaná přímo k dr. Kulhánkovi. Operuje zde ještě nějaká paní doktorka. Cena byla opravdu vyšší kvůli zvoleným implantátům. Jinak já šla do práce po 10 dnech. A co se týče klidového režimu, tak nejsem zrovna příklad cnosti. Po 2 dnech už jsem fungovala na 80% po týdnů na 90% a teď 4 týdny po opce pouze nezvedám těžké věci..
Odpovědět
Paráda :) děkuji já pravé úplně přešel hal ke komu jsem objednána :D ještě sem se chtěla jaký časový rozestup mezi konzultaci a operaci tam byl ?
Odpovědět
Mohla jsem jít už po týdnů, ale měla jsem plánovanou dovolenou až za měsíc.. Takže po měsíci..
Odpovědět
Paráda :) děkuji moc :)
Odpovědět

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.