Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 12. 2018 · Aktualizováno: 10. 12. 2018

Zvětšení prsou Ústí na Labem MUDr. Vraspírová

Stojí to za to
Průměrná cena: 65.800 Kč

O lékaři

Hodnocení:
Zvětšení prsou Ústí na Labem MUDr. Vraspírová
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Konečně jsem si díky pani doktorce Blance splnila sen o krásnem velkem poprsí :-) moc děkuji celému týmu v Estheticusti za skvělou péči a úžasný výsledek. Věřila jsem doporučení od kamarádky,svěřila se s důvěrou do rukou paní doktorky, sestřičkám i anesteziologovi,mám krásná prsa ? a doporučuji paní doktorku Blanku všem,kteří třeba jen uvažují nad plastickou operaci ?Jste skvělí, mnohokrát děkuji za vše ?

3

Komentáře (3)

jane, jaký implantát máte? Vložíte, prosím, fotku?
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama
Špičkový operatér a krásná prsa

Pan doktor je naprosto úžasný člověk, jeho lidský přístup k člověku je naprosto fascinující. Se zákrokem jsme naprosto spokojená. Vše jsem nechala na panu doktorovi a jsem doslova nadšena z jeho práce. Vše se hodku tak jak má a výsledek je naprosto...

Číst dál
100% hodnocení kliniky Medicom
Nemám žádné připomínky. Kliniku bych celkově hodnotila na 100%. Ještě nikdy jsem se nesetkala s tak příjemnými lidmi, co se týká celého personálu :) Moc děkuji všem a největší poděkování panu primáři Pulsovi, je to fakt špička ☝️?

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.