Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

0 komentářů

Jediná klinika, kde mi nevadilo ležet

Pacient: vladinka207170

Brno

Zákrok: stojí to za to

Informuje: vladinka207170. 99% pacientů uvedlo, že to stojí za to.

17. 9. 2013 · Aktualizováno: 6. 7. 2023

19.8.2013 jsem podstoupila Augmentaci, byla jsem velmi spokojená jak s personálem, tak i s panem Docentem Dražanem.Každému tuto kliniku a pana Docenta Dražana doporučuji. Je to pro mě jediná klinika, kde mě nevadilo ležet. S výsledkem jsem velice spokojená. A těším se na každou kontrolu u pana Docenta. Doporučuji. :)

0

Komentářů (0)

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Podobné příběhy

Reoperace nepovedného poprsí

Absolutně spokojená, měla jsem již jednu plastiku za sebou a ta se nepovedla (neříkám či vinou, prostě jedno prso zdeformovane druhé dolů, tak po 7 letech sem se rozhodla, že si je nechám opravit), nevěřila jsem že pan dr. Zakout dokáže tak...

Číst dál

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.

Estetická medicína