Získejte až 25 000 Kč zpět za Váš zákrok

Každý měsíc máte šanci vyhrát.
Uložte si fakturu a zúčastněte se!

Zúčastněte se

Nějaké novinky? Podělte se s naší komunitou o svůj pokrok

9. 2. 2021 · Aktualizováno: 17. 9. 2023

Modelace s augmentací Klinika Esthe

Stojí to za to
Průměrná cena: 115.000 Kč
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Před 4 týdny jsem podstoupila zákrok u docenta Ondřeje Měšťaka.Musím podotknout že po velmi dlouhém váhání.Velmi jsem se bála případných komplikací.Bohužel se dá dohledat hodně odstrašujících příběhů.Když jsem pokaždé viděla ty bradavky až u krku,hnisající jizvy,dvojitá prsa....chuť mě pokaždé přešla. Teď takříkajíc na starší kolena jsem se odhodlala.Byla jsem na jediné konzultaci,cítila jsem že jestli to někde má vyjít,tak u pana docenta.Mluvili jsme i o pouhé augmentaci,nakonec se použily anatomické Mentory.Objem implantátu ani nevím, pan docent měl volnou ruku.Chtěla jsem pokud možno přirozenější vzhled,nejsem fanoušek bomb na hubených tělíčkách. Práce to jistě nebyla jednoduchá, prsa hodně povolená těžká,levé o něco větší.Na klinice vše proběhlo krásně,po operaci žádná nevolnost,tímto děkuji i panu anesteziologovi Vokálkovi.Co mě nejvíc překvapilo, že jsem necítila žádné bolesti.Po operaci jediná injekce,pak už jsem doma nevzala jediný prášek. Celé čtyři týdny odpočívám,začínám pozvolna lehkou chůzí.Při pohledu do zrcadla se kochám.Je to krásné sundat podprsenku a necítit jak něco letí dolů k pasu.Přikládam foto před operací,jeden den po,týden po a po 4.týdnech.Panu docentovi patří vřelé DÍKY!

4

Komentáře (4)

Vloudila se mi chybička,napřed se uvažovalo o pouhé MODELACI pak z toho byl kombinovaný zákrok.Pardon.
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Mate je krasne, prirozene, velmi povedena operace. 🙂
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Mockrát děkuji❤️
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Zdravím Vás Arabel,
moc krásné fotky a obrovská změna, moc Vám to sluší. Navíc pan doktor má pravdu, na přirozený vzhled jsou nejlepší anatomické Mentory a dle Vaší spokojenosti se tento výrok jen potvrzuje. Vaše implantáty mají také skvělý záruční program, pokud to ještě nemáte nastudované, zde je link
👉 https://www.medimplant.cz/wp-content/uploads/2018/02/2018_warr_cz_web.pdf (ale doufám, že nic z toho nebudete potřebovat)
Mějte se krásně a plně užívejte nového dekoltu
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?
Odpovědět
Opravdu chcete odstranit tento obrázek?

Zaujal Vás tento příběh? Podělte se s námi o ten svůj!

Reklama

Veškeré informace na této stránce pocházejí od uživatelů portálu, nikoli od lékařů nebo specialistů.

Obsah zveřejněný na portálu Estheticon.cz nemůže v žádném případě nahradit konzultaci pacienta s lékařem. Estheticon.cz není odpovědný za produkty nebo služby nabízené odborníky.